Masarykovo náměstí 157/8, Uherské Hradiště
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Výborná zubařka, pracuje velmi jemně, je šikovná, vstřícná, ochotná a příjemná. Jsem ráda, že můžu být její klient.
Ilona P.

Velice dobra, ochotna a slusna pani doktorka. Professionali pristup a velice doporucuju!

Taky ráda paní zubařku pochválím .... velmi milá , příjemná a opravdu profesionální přístup! Jsem vděčná,že můžu být jejím pacientem :-)

PRO MOJI DCERU ABSOLUTNĚ NEJMILEJŠÍ LÉKAŘ .
ABSOLUTNÍ PROFESIONÁL S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTOVI.

Vynikající paní doktorka. Kombinace vysoké profesionality a schopnosti vcítit se do obav svých pacientů je pro nás, její pacienty ta nejlepší možnost. Snad jen jediné negativum, že tuto milou a hodnou paní doktorku nemůžeme naklonovat do dalších zubních ordinací.

Moje děti by k jiné zubařce prostě nešly...jen v tom nejkrajnějším případě.S paní zubařkou jsme maximálně spokojeni..jen kdybychom nebyli takoví lkajdáci a chodili k ní častěji.Ale jak se říká,nikdy není pozdě.Takže honem se jdeme objednat.

Paní doktorka je výborný stomatolog, k pacientům citlivá a příjemná. Díky tomuto přístupu ztrácím poněkud strach , který ve mě zanechalo ošetření Dr. Tománka v dětství.

Velmi kvalitní péče a výborná odbornost příjemná k pacientům

K paní doktorce chodím asi dvacet let, je to jeden z nejpříjemnějších lékařů, se kterými jsem se během svého života setkala. Hodná, velmi příjemná, pečlivá. Paní doktorko, mockrát děkuji.

A ta sestřička od vedle - radost pohledět :o)