Sam. ordinace PL - stomatologa
Jugoslávská 33, Náchod

No co Vám budu povídat. Dlouhou dobu jsem k ní musel z donucení jako dítě chodit. Zuby mám zničené, ze zubařů strach. Nesčetněkrát mě vrtala, nikdy místo neumrtvila, a to ani když jsem ji výslovně žádal. Znám i další případy, kdy když jiný zubař viděl chrup, o kterém ona tvrdila (a opravovala ho), že je v pořádku, zděsil se a dotyčného poslal na kliniku. Do práce chodí vždy nejméně o hodinu pozdě, do čekárny si vezměte nějakou knihu. Počítejte také s tím, že vám natrhne koutek u pusy.

No ja sice byl u paní dr. jen jednou - a to na pohotovosti. Bohužel mám s paní dr. špatné zkušenosti. začátek pohotovosti je v 8 hod. a paní doktorka se sestřičkou dorazili v rozmězí od 8:30 - 9:00. Dá se pochopit, že v mrazivém dnu se nepodaři hned nastartovat auto, ale myslím si, že je slušností se aspoň omluvit. to bohužel ani paní doktorka, ani sestřička neudělala. když mi vrtala zub, nepíchla mě ani injekci, takže jsem trpěl bolestí, neudělala ani RTG zubu.

Když trhá zuby, dá injekci a jde si vykecávat se sestrama v ordinaci a zatím přestaně injekce působit a ona trhá zuby zaživa.. Hruza děs.. A taky objednací doba na čas je k ničemu!!!

Kvalitní přístup dobrá práce.No a objednací doby to je normální jako jinde:(

Dlouhé objednací lhůty a nedodržování objednaného času je u nich obvyklé. Hodina, půlhodina - žádný čas.

Až na dlouhé objednací lhůty velmi dobrá lékařka.