Adresa

Ordinace
Hovězí 1, Vsetín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

Dříve šikovná doktorka, ale od té doby co je na Vsetíně, tak je to hrozné.. Všechno mi předělávala na 2x, protože prý má málo času udělat plombu hnedka, mangan Vám ani nedá, protože to je špatné, takže všude prý dávat jenom bílé plomby, které zub neničí.. že za zub necháte 2500,- je dobré, ale v domnění, že tohle platíte i za své dvě děti, tak to hodně leze do peněz. Když jsem jednou přišla se zánětem zubu, což bolest hrozná, tak mi paní doktorka dala gumový balónek do ruky. Nejprve jsem nepochopila na co mi to dala, ale jakmile mi řekla ať otevřu pusu a zajela mi do zubu, tak jsem velmi rychle poznala na co mi dala paní doktorka balónek do ruky… Přešla jsem od zubaře s dobrými zuby, skoro nikdy mi nic nedělal, že mám zuby dobré, ale u paní doktorky že mám kaz za kazem a že se postupně budou muset plomby předělávat, takže jsem řekla že takhle ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ž
Ověřený profil

Velice pečlivá a profesionální zubařka. Je jediný zubař, od kterého mi nevypadly plomby a nebolelo mě vrtání. Je vidět, že její práce je kvalitní. A co musím ohodnotit nejvíce je její lidský přístup k pacientovi. Je trpělivá, laskavá a opravdu jemná. Všem moc doporučuju

Příjemná,profesionální, výborně odvedená práce.


Ověřený profil

Paní doktorka je příjemná, pracovitá a profesionální. Jsem rád, že na Hovězí začala pracovat. Není divu, že je o její práci tak velký zájem. Přeju jí, aby ten počáteční nápor zvládala a měla jen samé spokojené pacienty.


M

Paní doktrorka je výborná zubní lékařka, plně, s úsměvěm se věnuje pacientovi a pokaždé při každé návštěvě dává nové rady jak správně pečovat o své zuby.


M

je bezva, moderní, má zájem, není pro ni práce jen povinnost, věnuje se plně pacientovi


T

Paní doktorka je milá, lidská a především dobrá zubní lékařka. Citlivě a s úsměvem dovede vykonávat svoji profesi. Já a jistě i ostatní pacienti jsme rádi, že jsme v její péči. Přeji jí jen samé hodné a podobně spokojené pacienty.


Došlo k chybě, zkuste to znovu