Praktický lékař stomatolog
Pod Vodárnou 1, Šumperk

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Empatická, profesionální, ochotná,skvělá dentistka. I její personál je skvělý.

Paní doktorka je velmi milá, sympatická a vstřícná, což je v této profesi zajisté potřeba. Osobně nepozoruji žádný problém, ale musím říci, že je mojí třetí zubařkou a její vyšetření trvají opravdu rekorně krátkou dobu, tak mám trochu obavy, aby něco nepřehlédla. :) Občas čekáme trochu delší dobu, ale rozhodně nijak extrémně. Prostředí je moc krásné.

Výborná, milá, trpělivá, přesvedčivá, lidský přístup, profesionální...po minulém zákroku se přestávám bát ...

Nejhorší zubařka, kterou jsem za život měl možnost potkat. Chodil jsem k
ní od mala - protože se chodilo hromadně se školou.
Nikdy jako děcko jsem nedostal umrtvovací injekci - bolest při vrtání se
řešila stylem, že došla sestra a držela mi hlavu, když jsem uhýbal
bolestí.
Její práci hodnotím za pět, protože mi většina jejich výplní dlouho nevydržela, dost z nich jsem si musel
Celkově je paní Mitterová ukázkový příklad toho, jak vytvořit trauma ze
zubařů.

Ačkoli se zubařů hrozně bojím - asi trauma z dětství :) - paní doktorka je vždycky tak hodná a milá, že se můj strach dá korigovat. Společně se sestřičkou jsou perfektní tým. Moc se mi líbí jejich kamarádský přístup. Paní doktorka má moc hezkou ordinaci, jež rozhodně nenahání hrůzu jako mnohé, které jsem navštívila v minulosti. Jsem moc ráda, že k ní můžu chodit...

Velice skvělá stomatoložka a pro mě hlavně paradentoložka. Moc příjemná paní a podle mě je hlavně šikovná a pečlivá. Její přístup je jak lidský, tak profesionální. Jedině doporučuji. :-)
Prosím Vás, nevíte někdo její současné ordinační hodiny? :-) Na internetu jsem našla různé, tak bych ráda poprosila, jestli je někdo víte o jejich zveřejnění tady, předem mockrát děkuji. :-)

nejlepší zubařka jakou jsem kdy měla :))

Paní doktorka,
je velice milá, příjemná, lidská..
Každý úkon vysvětlí, je trpělivá k otázkám a obavám. Chodím k ní i s dětma, v případě potřeby si vždycky nejde čas.
I sestřička je skvělá.

nejlepší

paní dr je skvělá hlavně lidská s pacientem vše prodiskutuje a poradí.Mívám ze zubařů obavu,ale zde jsem vždy spokojená.