Chodím k paní doktorce od 14 let. Zvládly jsme spolu úspěšně dvě těhotenství a nepamatuji si jediný případ, kdy bych si mohla na cokoliv stěžovat. Neměnila bych :) Na sestřičku jsem si musela nejdříve trochu zvyknout, ale teď bych snad i řekla, že jí mám ráda ;)

K paní doktorce docházím již deset let a byla vždy příjemná, profesionální se vším mi poradila, stará se o zdraví svých pacientů. Co se týče vyšetření, tak to je bohužel nepříjemné vždy, i když jsem byla u jiného lékaře, bylo to to samé. Je celkem rozdíl, jestli se necháte vyšetřit zakoupenými skly a nebo těmi kovovými. Ty plastové jsou o dost více snesitelnější a příjemnější. Paní doktorka rozhodně není necitlivá! Paní sestřičku jsem vždycky brala jako méně příjemnou, ale pravdou je, že se poslední dobou se změnila a je příjemnější. Jen tak dál :-)

sestřička u paní doktorky je taková svá, podle mě by mohla být příjemější. Paní doktorka je příjemná a milá, chodím k ní 5 let a nyní se o mě straá i v těhotenství. v ordinaci má ultrazvuk a všechno potřebný, vždy, když jdu na kontrolu ultrazvuk mi dělá a i když mám nějaký problém v těhotenství, tak není problém k ní dojítm vždy je ochodná pomoci. co se týče preventivních prohlídek, tsk jsem nikdy neměla s ničím problém, je to sice nepříjemný a někdy mě bolelo podbříško, ale dalo se t v pohodě vydržet a co vím od ostatních, tak všude to je podobné. paní doktorku vřele doporučuji.

Paní doktorka Milotová je velice vlídná a milá doktorka. To, že jsou prohlídky nepříjemné, tak to prostě je. Pochybuji, že u jiných doktorů je to procházka rájem. Chování sestřičky se mi moc nelíbí a myslím, že kazí paní doktorce reputaci. V celku jsem ale spokojená.

no co to tady čtu za ošklivé názory?? Doktorka Milotová je super a nemůžu uvěřit,že by něco zanedbala. a že by preventivky brala za zbytečnost?? u které doktorky jste byli Když jsem otěhotněla,přešla jsem k paní Milotové a nemůžu si na nic stěžovat,se vším mi pomohla,všechno pořádnš vysvětlila a když jsem v termínu porodu byla v poradně,měla jsem vysoký tlak a hned mě poslala do nemocnice,aby mě kontrolovali,i když jsem tam byla zbytečně,protože sestra v porodnici se mě ptala,co tam dělám,že mám nejlepší tlak ze všech maminek... takže opravdu nic nezanedbá. a sestřička?? ke mě nikdy nebyla nepříjemná,spíš naopak. musíte vědět,jak s ní mluvit,když příjde buranka,která sotva pozdraví,tak s tou bych nemluvila ani já. a když byl můj syn ještě v kočárku a musela jsem ho tam brát sebou,sestřička mi ho vždy ráda pohlídala. takže nevím,o kom tady píšete ty nesmysly..

S paní doktorkou jsem velice spokojená.Před paní doktorkou jsem měla dva gynekologi a to byla hrůza .Jeden byl doktor a to byla tragédie,jak mě vyšetřovala druhá byla doktorka Kovařovičová a díky této doktorce jsem přišla v 21 letech o vaječník a díky paní doktorce Milotové mám 14 letého syna a s jakýmkoliv problémem to společně řešíme a radím se sní.A co se týče sestřičky,dlouho jsem si k ní hledala cestu jako k člověku a našla a dneska si sní popovídám jako s kamarádkou. Ono je jednoduché soudit a kritizovat toho druhého,ale měli by jste začít každý u sebe.

K paní doktorce chodím již 9let a jsem nad míru spokojena.V těhotenství skvělá,nic nenechá náhodě a navíc mě moc těšilo,že na tu hodinu co mě objednavá mě taky bere,prostě žádné zbytečné čekání.
V těhotenství jsem měla také potíže s tlakem a dala mi i telefoní číslo na svůj mobilní telefon,kdybych cokoliv potřebovala.
Je opravdu milá,hodná,ochotná,ale hlavně je to VELKÁ PANI ODBORNICE,a to doslova.
Se sestřičkou jsem nikdy žádný problém neměla.
IBLOVÁ JANA

K paní doktorce jsem začala chodit v 15 letech nemůžu si na nic stěžovat je vlídná a profesionální vždy mi s problémy pomohla a ráda mi vše vysvětlí. Nemusíte se vůbec ničeho bát jak tady někteří lidé píší. Mám i zdravou krásnou holčičku a děkuji za to paní doktorce Milotové. Paní sestřička bývala drsná a bála jsem se spíš mluvit sní ale v posledních dvou letech se dost změnila.
Tak přeju klidnou návštěvu.

K paní doktorce chodím 12let (první vyšetření v 11letech) a není si nač stěžovat. Vše bez problémů s lidským přístupem. Sestřička za poslední dva roky výrazně změnila své chování, takže už vše probíhá v klidu a v pohodě.

odešla jsem od lékaře který tu má výborné hodnocení, nikdy neublížil, bohužel dlouhé roky ani nepomohl! před několika lety jsem přešla k paní doktorce a problém je kupodivu vyřešen. jsem zdravotník, nechtěla jsem nikdy žádný zázrak ani nadstardart, ale tady jsem spokojená a hlavně bez potíží. v ordinaci mají ultrazvuk již několik let, na prevent. kontroly jsem pravidelně upozorněna, je tu čisto a vyš. podstupuji s vědomím, že stěry nejsou nic příjemného u žádného gynekologa. záleží na citlivosti, a prahu bolestivosti každé z nás. na jiných odborných pracovištích už zákl. vyš. bolí daleko víc. jsem prostě spokojená