Dobry den vsem,jmenuji se D.R a jak jini se zminuji,ja se zminim taktez a pridam,Sou lidi spokojeni a nespokojeni,ja sem ta,ci ten ktery muze rici jedno SKVELEHO LEKARE ZEM SI NEUMEL PREDSTAVIT A OPRAVA:
JE KAPACITA SVEM MISTE.Pani doktorko,dekuji.Ti co rikaji opak se musi hlavne zamyslet sami nad sebou,nad tim co zamlci ci umyslne nereknou,pak si nemuzou stezovat na lekare tim,ze mu predepsal neco z ceho mu je spatne,pokud jdete k lekari,vasi povinnosti,pokud chcete lecit,je lekari rici vse o svem zdr.stavu,vase alergie a pod..Vinte sami sebe a ne nekoho ktery se snazi najit na vasi dusi,srdci,mysli nedostatky ktere sami zamlcujete..Pani doktorko,dekuji zato ze jste.S pozdravem..Vas pacoš.Tím dekuji i za celou rodinu..D.R

Léta jsme celá rodina u ní evidovaní tak si dovoluji přidat se ke kladným hodnocením s tím, že si opravdu umí dát dlouhodobé souvislosti dohromady a odhadnout tak skutečné jádro problémů. Navíc umí být empatická a snaží se opravdu každému pomoci. Další skvělá vlastnost celé ordinace je výborná sestřička, milá, schopná, rychlá, myslící, no zkrátka fajn.

Nejlepší doktorka v Jaroměři. Ti, kterým nevyhovuje, ať jdou jinam, další praktici mají na rozdíl od ní dost volné kapacity :)

Se svou lékařkou jsem velice spokojena.

Chodím k paní doktorce už řadu let, nemám nač si stěžovat. Jelikož působí v Jaroměři dlouhou dobu, zná starší lidi od jejich produktivního věku a nás mladý odmalička. Z této znalosti si dá dvě a dvě dohromady a dokáže posoudit, co vám asi je, když to samé trápilo vaše rodiče. Paní doktorku lidem pocházejícím z Jaroměře doporučuji.

Jsem zcela spokojený. Myslím si, že v Jaroměři je málo takových doktorů jako je ona.

K pani doktorce chodím více než 10 let,za tu dobu jsem neměl žádný důvod ke stížnostem!Karel Krátký

Nechci nikterak zde uvadet vymysli.Jsme u pani doktorky vedeny cela rodina.A zarazi me jak.Necte dokumentaci a leci od oka.Pokud clovek ma jednoznacny zdravotni problem a vy co ho presneji boli.Tak leci jinde.Predepisuje lecivo,ktere muze zpusobit ujmu na zdravy a nebo nepomaha.V dnesni dobe uz lekar nema vahu.A jak tu uz padlo.Pani doktorka jen zbira body.Doufam,ze si to tady casem precte a zmeni pristup ke svym pacientum.Me osobne se nelibi,jakym stylem pristupuje ke starsim lidem.Mejte se.

K doktorce chodi moje cela rodina a jsme vsichni spokojeni.

Katastrofa a to mluví za vše, ničemu nerozumí.