Adresa

Čáslavská 1176, Bohumín
Odborný lékař oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
12 názorů

J
Ověřeny pacient

Byl jsem po urázu , byl jsem velmi spokojeny ......................děkuji pani Doktorce i sestřičce...


P
Ověřeny pacient

Tak paní Fojtíková je taková ráznější, ale rozhodně není nějak arogantní, nebo špatná. Mě připadá naprosto v pohodě a sympaticky. Sestru neřeším, ta mě neléčí.


T
Ověřeny pacient

Náhodou jsem zde narazil na stránku s hodnocením p.doktorky Fojtíkové. Je to už sice dávno, nevím a nechce se mi pátrat kdo je v současnosti sestřičkou v ordinaci p.Fojtíkové, ale nedá mi to, abych nevložil část mého dopisu, který jsem tehdy napsal do bohumínského Oka:
"Má tříletá dcera se dostavila k očnímu vyšetření 9.listopadu se svými prarodiči v době vyhrazené dětem.Vůči těmto pacientům je obzvlášť třeba vyzbrojit se trpělivostí a porozuměním. Právě naopak, bez dostatečného vysvětlení co se bude dít, se zdravotní sestra Jaroslava Šimurová snažila naši dceru přimět k přečtení znaků, které byly pro ni naprosto cizí.. Poté, co má dcera opakovaně nespolupracovala a začala plakat, jí p. Šimurová řekla: „Když jsi hloupá, tak jsi hloupá.“ Dcera se ještě ten večer u nás, rodičů, ujišťovala, že hloupá není. Nejjednodušší možná bylo ji ubezpečit, že hloupá není ona, ale ta paní v bílém plášti. Místo toho jsem pár dní nato navštívil na středisku p. Šimurovou. Představil jsem se, vysvětlil proč jsem přišel a zeptal se, zda jí připadá její jednání s tříletým dítětem vhodné. Na nic si nepamatovala a prý neví, co kdy řekla. Pak jsem chtěl mluvit s její nadřízenou, Mudr.Alenou Fojtíkovou. Myslel jsem, že ji bude zajímat, jaký přístup k pacientům má její sestra. Paní Fojtíková sdílná rovněž nebyla, spěchá domů a jak můžu dokázat, že se to stalo právě tak. Navíc děti tohoto věku prý stejné znaky běžně čtou."
Nevím, jestli to opravňuje p.Šimurovou k podobným výrokům, ale pro naši rodinu návštěvy oční ordinace na zdravotním středisku v Bohumíně skončily.
Nyní chodím k jiné očařce, Dr.Jarmile Warzechové, a setkávám se se vstřícným jednáním nejen p, doktorky, ale také její sestry, p.Seberové.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byl dnes. A upřímně musím konstatovat že tak otřesné chování, jak její, tak milé paní sestry jsem snad ještě nezažil. Možná jsou obě , už z podstaty takové jakože rázné, ale to asi nebude ten správný přístup jak se bavit s chudáky pacienty kteří přijdou s problémem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Profesionální přístup, moderní vybavení, vše ok a odsýpalo to rychle.

Když tady ale čtu ty komentáře, musím se zastat sestry. Ty lidi tam aspoň při mé návštěvě byli děsní. V čekárně dost lidí a někteří se tam jdou vyloženě vykecávat, případně si zanadávat, sestra pak musí funguvat tak trochu jako vyhazovač, je mi líto jí a ne vás co tam chodíte otravovat, protože se doma nudíte. Zažil jsem doktory a sestry, co si rádi povídali, ale co z toho, když vy spěcháte třeba zase do práce. Kdyby to tak nebylo a s každým se mazala jako s malým dítětem, tak byste v čekárně seděli dodnes. Jste u doktora ne u kadeřnice!


Dobrá diagnostička a vybavenost vyšetř.přístroji je velmi dobrá.
S její odbornou péčí jsem spokojená.


J

velmi dobrá paní doktorka,vstřícná,skvělý přístup


M

Paní doktorka milá, hodná, odborník. Jsem s její léčbou spokojená. Vždy vše vysvětlí, poradí. Opak je její sestřička. Ikdyž musím říct, že i ona se mírně zlepšila. Asi tou konkurencí o patro výš. Už alespoń nenadává okamžitě co přijdete do čekárny, jen je prostě nepříjemná, pořád jakoby naštvaná.....


B

S prací paní Doktorky jsem spokojen,ale její zdravotní sestra ji kazí dobrý dojem.Takový nepříjemný přístup sestry jsem nikde jinde nezažil.Bylo by dobré kdyby si paní doktorka poslechla někdy lidi z čekárny.


U

Zanedbala dětskou oční vadu mé dcery!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti