Praktický lékař pro dospělé
Jiráskova 11, Olomouc

Dlouhá čekací doba, dělá akupunkturu na úkor běžného léčení. Paní doktorka nemá přehled o aktuálních novinkách v léčbě. Na mnoho věcí jsem přišla až po své vlastní iniciativě a několikrát jsem musela paní doktorce svou léčbu"navrhnout". Silně uvažuju o změně lékaře. Sestra také nedělá svou práci, jak by měla (neustálé soukromé návštěvy), nechává čekat pacienty, kteří si jdou třeba jen pro potvrzení. Vřele nedoporučuji, z hodolanských lékařů nejhorší.

Hodná, ochotná, nemám žádně špatné zkušenosti

Jsem velmi spokojená pacientka.

paní doktorka je jedničkou ve svém oboru, vše ochotně vysvětlí,má velmi osobní přístup ke své profesi, někteří packalové se s ní vůbec nedají srovnat a co se týče negativních názorů, jsem rád, že všichni odešli, více takových lékařů

K paní doktorce chodím přes 10 let a jsem s její péčí a výsledky léčby zcela spokojená. Oceňuji její citlivé, příjemné a vstřícné jednání s pacientem, dostatek informací o lécích a jejich účincích (to pro laika důležité). Mám k ní důvěru, její práce se mi zdá pečlivá. Sestřička je také velice schopná, vsřícná a příjemná. Jedinou připomínku mám k čekacím dobám- až 1,5h, to se mi zdá hodně a je mi to dost nepříjemné, pokud je mi špatně; kvůli tomu jsem zvažovala i nižší hodnocení, ale klady převládly. Takže pro ty, kterým nebude vadit trávit dopoledne v čekárně, ale ocení výbornou péči a lidský přístup péči, mohu jen doporučit.

Bohuzel jsem musela od p.doktorky odejit, nechala me sedet hodinu a pul s horeckou a zimnici v cekarne, pak za cas prisli vysledky moči a sestra prohlasila ,ze je vse OK, ze muzu jit domu. Po par mesicich jsem prisla k p.doktorce a ta na me proc jsem neprisla driv, ze v moči neco bylo :-(
Taky si p.doktorka netoji za svym nazorem, jednou rekne bila a za tyden cerna, ale to by bylo nadlouho.........................

Vstřícná,poctivá ,pěkný přístup k pacientům,vyslechne ho a snaží se pomoci.Po odborné stránce také velmi erudovaná.Má zodpovědný přístup, také proto ty dlouhé čekací doby, což je nepříjemné.

Velmi dobrá doktorka...doporučuji.

Velmi poctivá a snaživá má pochopení

Paní doktorka je neskutečně poctivá a svědomitá,má pochopení a vždy pomůže .