Adresa

Praktický lékař gynekolog
Lužická 1/692, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

101 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Skvělá lékařka. Už několik let ji navštěvuji a musím jen chválit. Pozitivní, vždy v dobré náladě a velmi profesionální přístup. Sestřička také moc fajn. M. M.

D
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Za mě bohužel špatná zkušenost. Byla jsem nadšená, že mám vyhlášenou paní doktorku.
Bohužel to dopadlo špatně - několik let neřešila problém, o kterém jsme pravidelně mluvili. To mi způsobilo neplodnost. Poté mi byly nasazeny léky, které ovšem vůbec nebyly určeny pro tento druh nemoci - což mi způsobilo kolaps jater. Snažíme se o dítě již pátým rokem a bohužel bez úspěchu.

Paní doktorka je jinak velmi milá, usměvavá, přátelská.. Ale musí ji Váš případ zajímat :( Do této zkušenosti jsem byla velmi spokojenou pacientkou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Ano paní doktorka je milá ale toť vše.... sestra ta není ani milá!!!! Měla jsem zdravotní potíže, kvůli kterým jsem prodělala samovolný potrat a přitom stačila jen jediná injekce a bylo by vše jiné... Zaplať pán bůh za to, že už mám jiného doktora a můžu se těšit z 5 letého syna!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Já osobně nedoporučuji. Paní doktorka je sice milá a jeví se jako pečlivá, nicméně já osobně jsem k ní chodila celkem dlouho s obtížemi, kvůli kterým jsem byla nakonec operována. Poté, co se mi obtíže opět vrátily, jsem přestoupila k jinému lékaři, který ihned diagnostikoval nákazu bakteriemi. Možná kdyby byly stěry na tyto bakterie provedeny hned, ušetřila jsem se jedné operace v reprodukčním věku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Skvělá, taktní a velmi pečlivá paní doktorka, jsem nesmírně ráda, že jsem u ní. Paní doktorko, děkuji za Vaši péči.


Ověřený profil

Také musím říci že je to paní dr.která má lidskou duši a umí poradit ve všech ohledech ,milá a důvěra k ní určitě je,jsem ráda že své problémky řeším zrovna s touto paní dr.Děkuji za váš přístup ,a že i má dcerka je ve vašich rukou. Také když tam zrovna není naše paní dr.Tak má moc fajn záskok,Sestřičky jsou také v pohodě,jsme jen lidi a nemají to zrovna lehké,papíry neustálé řinčení telefonů ,a myslím že některé ženy jako pacientky nechápou že i ony mají své všední starosti,já se teda s arogancí nikdy u paní dr. nesešla.Hodně zdravíčka všem.


A
Ověřený profil

Nejlepší lékař široko daleko. Odrodila obě mé děti, poradí, dá se s ní probrat jakýkoliv problém. Vždy ochotne pomůže a poradi. Je pečlivá, empatická proste nejlepší!


M
Ověřený profil

Už několik let chodím k paní doktorce a jsem nadmíru spokojená. Je milá, vstřícná, empatická, velmi pečlivá, nic nezanedbá a i v těžkých chvílích umí podržet. Už jsem od ní slyšela dobré i špatné zprávy, ale vždy si můžu být jistá, že pro moje zdraví udělala jen a jen to nejlepší. Naprostá spokojenost. Navíc teď v nově přestěhované ordinaci je mnohem větší a pohodlnější čekárna, kde mají i malý koutek pro děti, což jako matka ocením :-) Paní doktorce za její skvělou práci děkuji.


K
Ověřený profil

Paní doktorka je moc hodná, vzala mě i přesto, že má hodně pacientek a nové už nebere. Pomohla mi s problémy a za to jí také moc děkuju. Lepší p. doktorku neznám. Milá, příjemná, všechno vysvětlí a sestřička je taky skvělá :)


L
Ověřený profil

Paní doktorka já naprosto skvělá. Působí velmi příjemně, je milá a cítí jak člověku je. Chodím k ní už několik let.Musím říct,že příjemnějšího doktora jsem snad nezažila.Pro mě je jednička,už bych jinou doktorku nechtěla.Přála bych si aby v každém oboru byli tak skvělý lékaři jako je paní doktorka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu