Praktický lékař gynekolog
Lužická 1/692, Liberec

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Skvělá lékařka. Už několik let ji navštěvuji a musím jen chválit. Pozitivní, vždy v dobré náladě a velmi profesionální přístup. Sestřička také moc fajn. M. M.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Za mě bohužel špatná zkušenost. Byla jsem nadšená, že mám vyhlášenou paní doktorku.
Bohužel to dopadlo špatně - několik let neřešila problém, o kterém jsme pravidelně mluvili. To mi způsobilo neplodnost. Poté mi byly nasazeny léky, které ovšem vůbec nebyly určeny pro tento druh nemoci - což mi způsobilo kolaps jater. Snažíme se o dítě již pátým rokem a bohužel bez úspěchu.

Paní doktorka je jinak velmi milá, usměvavá, přátelská.. Ale musí ji Váš případ zajímat :( Do této zkušenosti jsem byla velmi spokojenou pacientkou.

Ano paní doktorka je milá ale toť vše.... sestra ta není ani milá!!!! Měla jsem zdravotní potíže, kvůli kterým jsem prodělala samovolný potrat a přitom stačila jen jediná injekce a bylo by vše jiné... Zaplať pán bůh za to, že už mám jiného doktora a můžu se těšit z 5 letého syna!!!

Já osobně nedoporučuji. Paní doktorka je sice milá a jeví se jako pečlivá, nicméně já osobně jsem k ní chodila celkem dlouho s obtížemi, kvůli kterým jsem byla nakonec operována. Poté, co se mi obtíže opět vrátily, jsem přestoupila k jinému lékaři, který ihned diagnostikoval nákazu bakteriemi. Možná kdyby byly stěry na tyto bakterie provedeny hned, ušetřila jsem se jedné operace v reprodukčním věku.

Skvělá, taktní a velmi pečlivá paní doktorka, jsem nesmírně ráda, že jsem u ní. Paní doktorko, děkuji za Vaši péči.

Také musím říci že je to paní dr.která má lidskou duši a umí poradit ve všech ohledech ,milá a důvěra k ní určitě je,jsem ráda že své problémky řeším zrovna s touto paní dr.Děkuji za váš přístup ,a že i má dcerka je ve vašich rukou. Také když tam zrovna není naše paní dr.Tak má moc fajn záskok,Sestřičky jsou také v pohodě,jsme jen lidi a nemají to zrovna lehké,papíry neustálé řinčení telefonů ,a myslím že některé ženy jako pacientky nechápou že i ony mají své všední starosti,já se teda s arogancí nikdy u paní dr. nesešla.Hodně zdravíčka všem.

Nejlepší lékař široko daleko. Odrodila obě mé děti, poradí, dá se s ní probrat jakýkoliv problém. Vždy ochotne pomůže a poradi. Je pečlivá, empatická proste nejlepší!

Už několik let chodím k paní doktorce a jsem nadmíru spokojená. Je milá, vstřícná, empatická, velmi pečlivá, nic nezanedbá a i v těžkých chvílích umí podržet. Už jsem od ní slyšela dobré i špatné zprávy, ale vždy si můžu být jistá, že pro moje zdraví udělala jen a jen to nejlepší. Naprostá spokojenost. Navíc teď v nově přestěhované ordinaci je mnohem větší a pohodlnější čekárna, kde mají i malý koutek pro děti, což jako matka ocením :-) Paní doktorce za její skvělou práci děkuji.

Paní doktorka je moc hodná, vzala mě i přesto, že má hodně pacientek a nové už nebere. Pomohla mi s problémy a za to jí také moc děkuju. Lepší p. doktorku neznám. Milá, příjemná, všechno vysvětlí a sestřička je taky skvělá :)

Paní doktorka já naprosto skvělá. Působí velmi příjemně, je milá a cítí jak člověku je. Chodím k ní už několik let.Musím říct,že příjemnějšího doktora jsem snad nezažila.Pro mě je jednička,už bych jinou doktorku nechtěla.Přála bych si aby v každém oboru byli tak skvělý lékaři jako je paní doktorka.