Alena Bláhová, gynekolog Rakovník

Alena Bláhová

Gynekolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ottova 218, Rakovník
Samostatná ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Tak nevím, jestli paní doktorka pokročila, už dva roky chodím jinam. Odešla jsem hlavně proto, že na každé banální vyšetření jsem musela do nemocnice, což bylo pro mne dost problém. Chodila jsem k paní doktorce víc jak 15 let. Ale nikdy jsem od ní neslyšela jednoznačnou odpověď na moje otázky. A za celou dobu se v její ordinaci nic nezměnilo, max. vyměnila sedačku v čekárně. A sestřička mne jednou po telefonu uzemnila větou, že antikoncepci lze brát pouze 7 let a pak se "musí" otěhotnět. Dneska už je běžné, že má lékař k dispozici ultrazvuk přímo v ordinaci, ale tady mám pocit se zastavil čas. Přešla jsem k lékaři, kde čekám na ošetření max. 5 minut, a při každé prohlídce mě pak doktor prohlídne i ultrazvukem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

K paní doktorce chodím také mnoho let. Poslední dobou čím dál častěji přemýšlím o přeregistrování k jinému lékaři, jenže v Rakovníku je to prašť jako uhoď. Musím souhlasit s paní Katkou, že sice naslouchá, ale pokud jsou opravdu problémy, tak nepomůže a ani neporadí. Občas mám i pocit, že zdravotní problémy stále se opakující dokola, jsou nad její síly, neřešitelné a hlavně strašně obtěžující a svoji nelibost už ani neskrývá. Dlouho jsem nemohla otěhotnět a pokud bych se spoléhala pouze na přírodu a nečinnost pí doktorky (ať vyšetření mé či mého partnera, atd.), tak děti nemáme dodnes. Bohužel, mnohahodinové čekání v čekárně, rozhodně k mnoha spokojeným pacientkám, jako jiné dámy zde, nepřikládám. A sestřička Drahuška? NO COMMENT...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Já k paní doktorce chodím mnoho let a myslím, že jsem si nemohla vybrat lépe.Mohu jí jen poděkovat za takový lidský přístup k pacientkám.


K

Velmi milá a příjemná paní doktorka.


J

Já jsem u paní doktorky od 13let.Jsem s ni moc spokojena.Nemuzu si na nedostatek pece stezovat.Ba naopak pri mych trech ne zrovna bezproblemovych tehotestvich,me vzdy dokazala podporit a nevahala me odeslat, kdyz to situace vyzadovala, na specialni pracoviste napr do Gennetu......az na fronty v cekarne(to ale take prikladam mnoha spokojenym pacientkam) jsem u nic moc spokojena a vsem ji dopporucuji.


J

K této paní doktorce už chodím skoro 20 let, zrovna tak mé sestry, maminka,dcera, neteř. Jsme s ní moc spokojeni. Je lidská, umí naslouchat a dobře poradit a to je v přístupu k pacientovi snad to nejdůležitější. Ne nadarmo se říká, že i dobré slovo má v léčbě velkou váhu. Děkujeme


L

Velmi dobrá paní doktorka. Sympatická, hodná a dokáže poradit. Jediné co mi občas vadí je to dlouhé vysedávání v čekárně. Ale dvakrát do roka se to dá vydržet. Aspoň je vidět, že má hodně spokojených pacientek.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti