Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava

Nemůžeme si vynachválit.

Také jsme velmi spokojeni s péčí paní doktorky i sestřiček! Čekám teď druhé dítko a jsem ráda, že nemusím hledat dobrého lékaře - tedy doufám, že nás paní doktorka přijme do své ordinace, protože má jistě spoustu pacientů...

Tak tato paní doktoraka je velice milá a zatím vše co napsala mé dceři zabralo.působí velmi příjemně , nemůžu si na ni vůbec stěžovat a sestřišky jsou taky bezvadné , za tu dobu co tam jsme se změnili 3 sestřičky protože byli těhotné a opravdu všechny bezva

Pani doktorku všem moc a moc doporučujeme, jsem ráda, že jsem k pani doktorce MUDr. Adrianě Pliskové mohla přejít od jedné nejmenované doktorky, která má ordinaci v Mar. Horách - no tam to byla hrůza. Nová pani doktorka nám se vším pomohla, poradila a hlavně je pořád usměvavá a s dětičkami to prostě umí, za což jí moc a moc děkujeme. Také sestřička je moc prima, usměvavá s fajn vystupováním. Celé této ambulanci děkujeme, a děkujeme také za péči u obou mých dětí.

V čera jsem byla se svým synem na očkování, syn se všeho bojí a bojí, sestřička s paní doktorkou ho hned dokázali zabavit a obrátit strach na vykouzlený úsměv na tváři, za což velké díky.

Všem D O P O R U Č U J E M E !!!!!!

Ráda bych touto cestou doporučila tuto ambulanci. Paní doktorka je velmi milá, příjemná, vždy vyslechne a řeší problémy s maximálni ochotou. Současnou sestřičku příliš neznám, setkala jsem se s ní pouze jednou, ale myslím, že bude také příjemná. Moc mi chybí sestřičk Gabka, která odešla před pár týdny na mateřskou, protože společně s paní doktorkou tvořily dokonalý tým. Sestřička to moc krásně uměla s dětmi a byla vždy v dobré náladě, usměvavá, příjemná, bezkonkurenční. Doufám, že se nám po mateřské brzy vrátí. Celé ambulanci přeji vše nejlepší a děkuji za péči.

velice prijemna,ochotna, s detmi to umi.

Usměvavá, milá, vždy pomůže.Děti ji milují.

Ž

Také chci napsat výborný "posudek" na tuto paní doktorku (i na sestřičky - jak na tu, která je tam teď, tak na tu, co šla na mateřskou). Maruška se vždy k paní doktorce vyloženě těší. Jsou vždy příjemně naladěné. Není problém se na cokoli zeptat. Nemám nikdy pocit, že bych obtěžovala.
Paní doktorka se vždy snaží problém vyřešit, dotáhnout do konce. Jako když dcera byla často nemocná, zkoušela různé léky, pak navrhla i výtěr z krku, odběry krve (to od jiných maminek, které mají taktéž často nemocné dětí, neznám, říkají, že to jejich lékařka neřeší), právě tohle nám pomohlo se nemocí zbavit, jelikož nám tam vyšel bacil.
Také v jiných problémech se opravdu snaží, i alternativy levnějších léků, nebo dražší léky, ale tak aby se pojišťovna spolupodílela.
Opravdu všude tuto naši paní doktorku chválím, a doporučuji.
Malá se vždy těší, že dostane bonbonky a obrázek :-))

Doposud jsem se nesetkal s tak příjemnou a hodnou paní doktorkou. Rád bych zmínil i ochotu a laskavost sestřičky paní doktorky. Do takové ordinace je radost chodit s dětmi. Vůči dětem velmi ohleduplný přístup. Mohu celou ordinaci jen vřele doporučit. Děkuji za takovou paní doktorku.

Jsme velice spokojení s prací naší paní doktorky i sestřičky.