Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava

Mohu jen vřele doporučit!! Úžasná paní doktorka, stejně tak ochotné sestřičky. Jsme moc a moc spokojeni.Linda Kučerová, Ostrava

Velice příjemná a milá kékařka, která má dobrou ruku také na sestřičky. Vždy mi ochotně vyšla vstříc a dovedla odborně poradit, když jsem měla nějaké pochybnosti ohledně zdravotního stavu malého. I když je syn torpédo, nikdy jsme v ordinaci u ní neměli problém. Mohu ji všem váhajícím rodičům doporučit.

Jsme s paní doktorkou velmi SPOKOJENI!:-)

Úžasná lékařka, to snad mluví za všechno. Chodím k ní s oběma dětma a nemůžu být spokojenější. Má všechny moje nej...

Příjemná paní doktorka i sestřička, vždy milé, ochotné, má tříletá dcera chodí k paní doktorce moc ráda! Především oceňuji to, že nedává na všechno hned antibiotika...

Mohu jen doporučit.

Skvělý přístup paní doktorky i sestřičky k dětem!!! Ochota a vstřícnost, odbornost!! děkujeme

vyborny lekar

Jsem velice rada, ze nas pani doktorka prijala. pokousela jsem se napsat z jakeho duvodu takto vychvaluji pani doktorku, ale nestacila ny mi ani A4 papir, tak to zkratim. Jak se narodil Jenicek, tak jsem dostala neprijemnou pani doktorku i sestricku a na Atopický ekzém mi rekla pani doktorka, ze to nic nenia, ze to prejde. Kdyz jsem pani doktorku pozadala o hexavaxinu mi rekla ze to jsou zbytecne vyhozene penize (bylo to pred 5 lety). To byla asi ta posledni kapka. Byla jsem zoufala, vsude meli stopstav. Pak mi najednou zavolala teta, ze pani doktorka me veme a ja jsem hned letela k ni. Uz od prvni chvile jsem se tam citila prijemne. Na ekzem mi predepsala masticku, ktera zabrala do 3 dnu a s vaxinou nebyl zadny problem. Dneska mame Marenku a kdyz nekomu reknu, jenicek chodi s nami k pani doktorce a rad, tak mi nikdo neveri. Je opravdu skvela a podle me by se mnoho pediatricek melo k ni chodit ucit, jak se ma lekar chovat k pacientum, zvlast kdyz to jsou male deti.

K paní doktorce Pliskové jsme chodili 4 roky, je to vynikající lékařka, velmi příjemná. Nikdy nezapomenu, když očkovala mého 6ti měsíčního syna, který se místo očekávaného "řevu" po žihadle jen zasmál. I takové kouzla paní doktorka dokáže :o) Snad takovou najdeme i v Praze, kam jsme se přestěhovali. Paní doktorku Plískovou mohu jen doporučit. Lucie Domesová a syn Adámek.