Přichystalova 87a, Olomouc
Praktické lékařství pro dospělé

Je to vynikající lékařka a její přístup k pacientovi je příkladný.
Krom jiného jí děkuji za záchranu života, když okamžitě rozpoznala příznaky mých problémů s onemocněním srdce (tzv Angínou Pectoris) a následnou okamžitou operací.
Paní doktorko "Děkuji".

Paní doktorka je velmi příjemná,laskavá a jsme s manželem spokojeni s jejím přístupem k léčbě.
Děkujeme
Hežovi

Paní doktorku může jen doporučit. Je neuvěřitelně laskavá, milá, pozorná a ochotná. Při problémech se snaží najít vždy vhodný způsob léčby, popřípadě poslat na další vyšetření. Nenechává nic na pochybách a je velice důkladná !!! Děkuji paní doktorce za její přístup :-)

Děkuji!

O

Velmi příjemná, její přístup a léčba je maximálně profesionální. Spolu se sestřičkou tvoří perfektní tým.

skvělá paní doktorka

Velmi příjemná k pacientům, trpělivě je vyslechne a dobře poradí s obtížemi. Mám ty nejlepší zkušenosti.

výborná dochtorka a ochotná

Vzhledem k tomu, že paní doktorka ordinuje v oblasti, kterou často realitní makléři nazývají velmi klidnou kvůli tomu, aby se zde byty vůbec mohly prodávat, můžeme být rádi, že zde ještě zůstává. Celá oblast je zamořená našimi utlačovanými spoluobčany, kteří jsou neustále bez práce a proto mají čas pořádat mejdany, nehledě k tomu, že náš stát je tak hloupý, že jim na ně přizpívá ve formě podpory a různých sociálních dávek, na které musíme mi pracující dřít i soboty, neděle a veškeré svátky. Sama jsem viděla odvahu paní doktorky, jak vyprovodila jednoho z těch utlačovaných, který si přišel nechat potvrdit propustku do práce, jen tak, asi se mu nechtělo do práce po mejdanu:-). Také je bezvadné, že se můžeme telefonicky domluvit na návštěvě na určitou hodinu a odpadá tím několikahodinové čekání v ordinaci. A také mám zkušenost, že paní doktorka píše léky, které opravdu pomáhají na obtíže, které právě máte a nepíše na všechny nemoci všelék ibalgin, jako její předchůdkyně. A také se zde pacienti nemusí doprošovat o širší vyšetření, prostě paní doktorka má o své pacienty zájem. A platby za ošetření, nemohu říct, že by chtěla někoho natáhnout, ba naopak. Chodíme k paní doktorce celá rodina a nemůžeme na ni říct nic špatného.

Vždy usměvavá a velice příjemná mladá paní doktorka s lidským přístupem k pacientovi.