Adam Hudec, gynekolog Plzeň

MUDr. Adam Hudec

Gynekolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Raisova 21, Plzeň
Privátní gynekologicko-porodnická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem dnes absolvovala tehotenske vysetreni v ambulanci u Mulačů. Pusobil velmi sympaticky a byl samy vtip. Pred samotnym vysetrenim jsem mu rekla, ze si nepreji zadne zakroky k vyvolani porodu (jako napr. Hamiltonuv hmat), pan doktor mi na to rekl, ze by se mne samozrejme predem zeptal. Pak jsem absolvovala vaginalni vysetreni, kdy mi prstem krouzil v deloznim hrdle a pri tom mi rekl: "No vidite, ze Vam nic nedelam." Teprve po prichodu domu, kdy jsem zjistila, ze krvacím (na coz me vubec neupozornil, ac si toho musel byt vedom), mi doslo, ze mi toho Hamiltona skutecne provedl i pres me vyslovne odmitnuti. Jsem z tohoto zazitku naprosto v soku a citim se, jako by mne pan doktor zneuzil. Misto, abych si uzivala posledni dny tehotenstvi, jsem z toho psychicky rozhozena. Nechapu, jak je neco takoveho v lekarske peci 21. stoleti vubec mozne. :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor, nejlepší péče, nejlepší profesionální přístup..prostě nej nej... Děkujeme za porod, našeho Kevina, byl jste úžasný


M
Ověřeny pacient

Ani já nemůžu jinak,než pana doktora vychválit.Před necelýma třema rokama odrodil dceru kleštěma a všechno dopadlo dobře.Malá je čilá,zdravá a chytrá.Při kontrole před propuštěním mě taky bavil a rozloučil se větou:"Tak příště nashledanou a to už dáme bez kleští." :-) V tu chvíli sem si pomyslela,že další dítě maximálně od náhradní matky,nebo díky adpoci,ale nyní můžu říct: Tak snad se v srpnu uvidíme,pane doktore :-)


Pan doktor mě odrodil naprosto profesionálně bez jediného zaváhání. Cítila jsem z něj jistotu, že ví, co dělá, což mi pomáhalo a porod i díky tomu proběhl hladce. Choval se navíc velmi slušně a měl výborný smysl pro humor. Je super, ža takoví doktoři existují!


Ověřeny pacient

Tento gynekolog je naprostá jednička,jsem s ním strašně spokojená,již dvakrát mě pomohl v ne moc příjemné situaci.Moc mu zato děkuji .


Pan doktor je naprosto skvělý.Byla jsem ze zvědavosti jako prvorodička na 3D ultrazvuku v Plzni-Černicích kde mi diagnostikovali placenta accreta a byla jsem předána do péče pana doktora Hudce.Pan doktor je velmi milý, vstřícný a chová se lidsky což se často nevidí.Jen chválím !!!Přeji mu také aby mu jeho pozitivní přístup vydržel.


Ověřeny pacient

Pana doktora Hudce jsem potkala v ne moc dobré životní situaci. Měla jsem problém s miminkem ve čtvrtém měsíci těhotenství, bohužel nám nakonec zemřelo. :(
Choval se naprosto úžasně, rozhodně to není typ doktora, který vám bezcitně suše oznámí, že "to se stává". Měla jsem k němu absolutní důvěru. Později, když jsem čekala svou dnes už šestiletou dceru, jsem ho poprosila, jestli by mi nemohl udělat odběr plodové vody on, ochotně mi vyhověl. Stejně pak u další dnes tříleté dcery, to dokonce přišel jenom na ten můj odběr přesně tak, jak slíbil. Odběrů plodové vody jsem se bála, ale jemu jsem naprosto věřila. Jasně, nemuselo to dopadnout dobře, asi občas udělá chybu každý, ale u něj jsem měla pocit, že svoji práci dělá se 100procentním nasazením a citem. Určitě je to nejlepší gynekolog, se kterým jsem se setkala, škoda, že neprovozuje svoji praxi.. i když pro to je ho asi škoda, nemocnice ho využije určitě líp.
PANU DOKTOROVU PŘEJU, ABY MU JEHO LIDSKÝ A PŘITOM PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP K PACIENTŮM VYDRŽEL. :)


J

Velice perfektní a profesionální přístup. Když jsem čekala dvojčátka nastoupila jsem do porodnice 5 neděl před jejich narozením. Pan doktor nás měl na starosti. Moc jsem mu důvěřovala a děkuji mu za jeho péče a přístup.


J

Pana doktora jsem zažila dvakrát a z toho podruhé mi dělala sekci. Musím říct, že na mě uděla perfektní dojem už loni, když jsem přijela do nemocnice a měla jsem problém. Čekali jsme dvojčátka. Pan doktor byl naprosto úžasný. Nakonec v prosinci loňského roku mě dělal sekci, protože jsme o jedno dvojče přišli. Ale musím dát velké PODĚKOVÁNÍ, i přesto, že to nedopadlo dobře. Tak i nakonec já a Adámek jsme v pořádku. Ještě jednou díky!!!


S

Po panu doktorovi jsem pojmenovala svého syna a velice mu děkuji za péči,kterou nám věnoval.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti