Adam Donocik, gynekolog Český Těšín

MUDr. Adam Donocik

Gynekolog Více

23 názorů

Uložit


Adresa

Smetanova 2083, Český Těšín
MUDr. Adam Donocik – ambulance gynekologie a porodnictví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient

K tomuto lékaři chodím už spoustu let. Jsem s ním velice spokojená. Má velice lidský přístup ve každé situaci. Empatické chování. Už mockrát v životě mi pomohl a to více, než kterýkoliv jiný lékař.


G
Ověřeny pacient

Velice upřimný profesionální cokoliv se zeptáte rád zodpoví a má cit z lidmi to nemají všichni tenhle pan doktor je výborný vřele všem doporučuji Garguláková Lenka


J
Ověřeny pacient

PAN DOKTOR VELMI SYMPATICKY A HODNY.POTKALA JSEM SE UZ SE CTYRMI GYNEKOLOGY A NEJVIC JE KE MNE OCHOTNY A VSTRICNY PAN DONOCIK.


Milý, šarmantní umí být, ale má být hlavně doktor, a to on se zajímá o spoustu jiných věcí než o léčení. Ležet připravená k vyšetření a on se věnuje hovoru (dlouhéme) v telefonu mi profesionální nepřijde. Už jsem ho změnila a vím že to jde i jinak-lépe.


też jestem z polski. szkoda, że u nas nie ma takich dobrych lekarzy. Podejście do pacjenta jest nadzwyczajne. Pan Doktor jest miły, mogę zawsze dopytać, jeśli czegoś nie rozumiem. bardzo polecam!!!


Ověřeny pacient

S panem doktorem nemám dobrou zkušenost, při první náštěvě gyn. ambulance jsem se ještě nestačila rozkoukat a už jsem slyšela "chcete antikoncepci?" pak zase naopak, když jsem mu řekla, že se snažíme už 3 a půl roku o miminko, tak mě ani nějak pořádně nevyšetřil, ani nikam neposlal. Jen prohlásil "to chce čas" Když jsem přešla k jinému dr. vyšetřil mě, vzal mi krev, dostala jsem tabletky a za 5 měsíců jsem byla těhu. Tak že jsem fakt ráda že mám svého dr. a k panu Donotikovi už nikdy


Super lékař. chodím k němu už léta. Naprostý profesionál, mohu jen doporučit.


super lekarz! mily, delikatny i bardzo zrecznie i elegancko umie rozluznic atmosfere w gabinecie podczas badania.. polecam!!


bez komentáře...výborný doktor


Jestem z Polski i właśnie u doktora Adama Donocika znalazłam pomoc jakiej nie chcieli lub nie umieli udzielić mi lekarze w Polsce. Z tego miejsca chcę bardzo podziękować doktorowi Adamowi za cierpliwość i cenny czas jaki mi poświęcił a przede wszystkim za to że za jego pomocą udało mi się zajść w ciąże i urodziłam zdrowego syna. Nie da się opisać w paru zdaniach dobrych cech teko lekarza trzeba go poznać on zawsze ma czas dla swoich pacjentek, niczego nie odmawia i swoją prace wykonuje z szacunkiem. Bardzo się cieszę że poznałam pana doktora i za wszystko mu dziękuje. Życzę zdrowia i dalszych sukcesów w pracy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti