Adresy

tř. Osvobození 1388
    765 02 Otrokovice, zlínský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

763 33 Štítná nad Vláří, zlínský

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• E
    Umístění: Psychiatrická ambulanceSlužby: potíže s psychikou

Po 6 letech léčení (docházení cca 1x měsíčně) u tohoto lékaře jsem duševně někde jinde! Díky sobě, svému přístupu, díky tomu, že přemýšlím nad vším co mi doktor (a nejenom on) říká, díky tomu, že alespoň občas dovedu "uposlechnout" dobře míněná doporučení..
    PŘEDEVŠÍM MOC DĚKUJI MUDr. ZVONÍČKOVI ZA JEHO PÉČI, TRPĚLIVOST A STÁLE VELKÉ NASAZENÍ PRO JEHO POVOLÁNÍ. Chci říct, že pokud Vás cokoliv trápí, k MUDr. Zvoníčkovi jděte bez obav. Buďte otevření a také trpěliví. Sami se sebou i s doktorem, buďte upřímní k sobě i k lékaři a o svých problémech bez ostychu mluvte.
    Za těch pár let, co k MUDr. Zvoníčkovi docházím jsem to chtěla minimálně 5x vzdát. Měla jsem pocit, že mi to nepomáhá, že je to k ničemu a že bude lepší, když už se v ničem nebudu "šťourat" a nechám vše být. Vždy jsem tu nechuť, byť se slzami v očích nebo i hněvem ve svém srdci nějak překonala a jsem za to vděčná. Cítím se dobře, jsem spokojená. Problémy určitě nezmizely, každý den jsou nové :-), ale už je řeším jinak. Díky Bohu i MUDr. Zvoníčkovi :-).

• M
    Umístění: Psychiatrická ambulanceSlužby: Deprese.

Skvělý lékař a člověk, který se snaží porozumět, poradit a nasměrovat člověka tím správným směrem. Svým přístupem je mi velmi blízký a vím, že se na něj můžu v případě nutnosti obrátit o radu i na jeho soukromé tel.číslo, s čímž jsem se ještě u žádného jiného psychiatra nesetkala. Pokud se vám podaří se k němu přes jeho jistě nabitý rozvrh dostat, můžu jen vřele doporučit. Po několika nepříliš úspěšných pokusech u jiných psychiatrů u něj cítím velkou empatii a konečně mi našel kombinaci léků, při kterých jsem schopna potíže zvládat a normálně ,,fungovat". Za vše jsem mu velmi vděčná!!! :-)

• D

Velmi příjemný, sympatický a hlavně odborník na svém místě. Lékař, který léčí srdcem a osobními zkušenostmi a né dle jen příruček a letáků, vždy hledá způsob, jak vám co nejrychleji a efektivně pomoci, nikdy to nevzdává......ale havně je to vždy na pacientovi, jak se k tomu postaví. U pana lékaře jsem léčen už skoro 3 roky a jsem moc spokojený, z toho nejhoršího mě dostal na nohy a dokáži fungovat mezi lidmi a v zaměstnání. nyní bojuji jen s OCD, ale tahle psych. porucha už se nějak pomalu podává........ale hlavně všechno je v našich hlavách, ale dle mých zkušeností, bez léků a pomoci odborníka to někdy nejde, viz. můj případ. Pane doktore, moc děkuji za Vaši starostlivou péči a trpělivost a všem, kdo má potíže psychického charakteru, jen doporučuji, Jen nemohu zajistit, zda vás lékař ještě příjme, má těch případů čím dál tím více, ale za zkoušku nic nedáte :)

• výborný člověk jedná na rovinu a má velmi lidský přístup i pochopení

• Léčím se u pana doktora Zvoníčka něco přes dva roky. V oboru zvláště psychiatrie se nabízí dvě skupiny lékařů : buď je lékař neschopný nebo vynikající. Neschopný psychiatr (těch je bohužel většina) zas až tak moc pokazit nemůže. Ovšem vynikající psychiatr (těch je jako šafránu) může "vrátit" člověka do běžného života, a v extrémním případě zachránit život. Pan doktor Zvoníček mne "vrátil" do života. A s příspěvkem Evy souhlasím v tom, že žádný lékař není SPASITEL ale pouze nástroj v rukou SPASITELE.

• Po téměř ročním léčení můžu MUDr. Zvoníčka všem doporučit. Je to člověk na svém místě. Děkuji za odbornou a milou a péči. K těm ostatním komentářům bych chtěla dodat, že žádný lékař není SPASITEL (toho máme jinde :-)) a vždy je potřeba především osobní intervence v problémech, které máme. Žehrat pak na neschopnost lékaře je samozřejmě mnohem snažší, než se zamyslet sám nad sebou.

• Dobrý den.Již 10 let se léčím s vážným onemocněním mánio-depresivní psychózou.Před 2 lety jsem změnila lékaře - přešla k panu doktorovi Zvoníčkovi.Z počátku to mé rodině vadilo, protože se jim zdálo, že se můj zdrav.stav zhoršil, ale jak se říká před svítáním bývá nejčernější noc, je to pravda.Poprvé po 10 letech je můj stav stabilizován natolik, že pracuji minimálně 8 hod.denně, baví mě život, dokonce se mě zpravily soukromé vztahy.o)
    Vážím si pana doktora za to, že mě našel vhodné léky, poradil mě konkrétně v tom co dělám špatně, také mě řekl co dělám dobře a co bych měla rozvíjet.To co jiný lékař nezvládl za 8 let.Pan doktor Zvoníček zvládl za 1,5 roku.Pan doktor Zvoníček je dle mého názoru velmi moudrý člověk a, ikdyž musím někdy hodně přemýšlet než pochopím, proč má názor jaký má, stojí to za to.o)Pane doktore děkuji moc!!!o)Helena

• Vynikající lékař a skvělý člověk.

• Co dodat k jednomu z nejlepších psychiatrů v České republice. Snad jediné. Že nepřeháním

• Byla jsem u pana doktora pouze jedenkrát nebo dvakrát, je to už alespoň 4 roky, ale psychické problémy náctiletých mu zřejmě připadají směšné a nedůležité, sezení nemělo úroveň. Měla jsem z toho špatný dojem.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní