Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Komenského 133, Kouřim

Umístění: Samostatná ord. PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je ůžasná, kdykoliv poradí i po telefonu, je velice milá a k dětem se chová od miminek naprosto obdivuhodně.
Sestřička je taky milá a hodná.

Umístění: Samostatná ord. PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka Marešová je skvělý pediatr, je empatická, hodná, vstřícná, osobně k ní nemám výhrady. Kdysi dávno léčila i mě jako dítě a i mě zachránila život, jelikož mám i dvě choroby, s kterými se dlouhodobě léčím a to od dětství. Nyní mám i já děti a neexistovala pro mě jiná volba než ona i když musíme k ní dojíždět. Mé děti ji maj rádi, nikdy se nebojí k ní jít a vždy odcházíme v pohodě. Vřele mohu doporučit.

Umístění: Samostatná ord. PL pro děti a dorost Jiný

Na tuto paní doktorku jsem se obrátila, protože jsem nebyla spokojená s tou předchozí. Přijala mne, tedy mou dceru, aniž by musela a pochopila mne. Paní doktorka je strašně milá, má skvělý přístup, je empatická, s miminkem zachází moc hezky (protože skrze roušky miminka více pláčou). Zajímá se, na vše odpoví. I mimo ordinační hodiny mi ochotně po telefonu poradila. Nepovinná očkování mi nenutila. Čekárna i ordinace starší, ale o to nejde. Sestřička by mohla být trochu milejší, ale mně jde hlavně o paní doktorku. Jako prvorodička doporučuji!

Paní doktorka je milá a má ráda děti. Jenže - pokud se aktivně zajímáte o zdraví svého dítěte, tak zjistíte, že jede ve svém zajetém systému a nové, případně alternativní ji nezajímá - žádná homeopatika, prostě ibuprofen a mucosolvan:). Moje dítě je atopik a já ji vyloženě musela žádat, aby nás poslala na další vyšetření, a nutí mě do očkování, i když může mít negativní následky, prostě to ignoruje.
Přemýšlím o změně pediatra, i když ji mám ráda jako člověka. Jako lékařka umí nemoci jen utlumit, najít jejich příčinu nechce a ani ji to nezajímá.

Paní doktorka je sice milá a příjemná, ale rozhoduje za rodiče a jejich odpovědnost v očkování.. Bez toho aniž by mě upozornila na možnost nepovinného očkování jej rovnou naočkovala!! Bez mého souhlasu a bez toho, aniž by mě informovala. Myslím že farmaceutická lobby jí dohnala k tomu obcházet "nevědomé" maminky a očkovat bez jejich souhlasu či vědomosti :-( Pro mě to byl důvod ke změně pediatra.. Tohle by si lékař neměl dovolit!!!

Byli jsme v péči pani doktorky přes deset let, vždy jsme si jí nemohli vynachválit. Potom jsme se přestěhovali a doktorku změnili. Teď sice máme ordinaci 5minut chůze, ale spokojeni vůbec nejsme. Není nad pani doktorku Marešovou. Pokud to půjde, vrátíme se k ní zpět a budeme raději dojíždět.

Úžasná lékařka s lidským přístupem. Velmi milá k dětem a ochotná kdykoliv poradit a pomoct. I o víkendu. Jsem moc ráda, že mé děti jsou v péči právě této paní doktorky.

S lepší péčí jsem se ještě nesetkala, paní doktorka je milá, ochotná, vše důkladně vysvětlí, poradí i kdykoliv po telefonu, věnuje nám dostatek času, ne jako ostatní Dr., který se snaží co nejrychleji vypráznit čekárnu! Vřele DOPORUČUJI!

Paní doktorka je velmi dobrý pediatr, vždy nám dobře poradila,je neustále na telefonu,velice příjemná.Kdybychom jsme se nestěhovali,neodešla bych od ní.Doufám, že najdeme alespoň podobně dobrého doktora jako je ona.I sestřičku velice chválím!!!

Paní doktorku DOPORUČUJI, je velmi příjemná a schopná!!! Vždy nám poradila a pomohla!!!