Zuzana Marešová, pediatr Kouřim

MUDr. Zuzana Marešová

Pediatr

Komenského 133, Kouřim
Samostatná ord. PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je milá a má ráda děti. Jenže - pokud se aktivně zajímáte o zdraví svého dítěte, tak zjistíte, že jede ve svém zajetém systému a nové, případně alternativní ji nezajímá - žádná homeopatika, prostě ibuprofen a mucosolvan:). Moje dítě je atopik a já ji vyloženě musela žádat, aby nás poslala na další vyšetření, a nutí mě do očkování, i když může mít negativní následky, prostě to ignoruje.
Přemýšlím o změně pediatra, i když ji mám ráda jako člověka. Jako lékařka umí nemoci jen utlumit, najít jejich příčinu nechce a ani ji to nezajímá.

Paní doktorka je sice milá a příjemná, ale rozhoduje za rodiče a jejich odpovědnost v očkování.. Bez toho aniž by mě upozornila na možnost nepovinného očkování jej rovnou naočkovala!! Bez mého souhlasu a bez toho, aniž by mě informovala. Myslím že farmaceutická lobby jí dohnala k tomu obcházet "nevědomé" maminky a očkovat bez jejich souhlasu či vědomosti :-( Pro mě to byl důvod ke změně pediatra.. Tohle by si lékař neměl dovolit!!!

Byli jsme v péči pani doktorky přes deset let, vždy jsme si jí nemohli vynachválit. Potom jsme se přestěhovali a doktorku změnili. Teď sice máme ordinaci 5minut chůze, ale spokojeni vůbec nejsme. Není nad pani doktorku Marešovou. Pokud to půjde, vrátíme se k ní zpět a budeme raději dojíždět.

Úžasná lékařka s lidským přístupem. Velmi milá k dětem a ochotná kdykoliv poradit a pomoct. I o víkendu. Jsem moc ráda, že mé děti jsou v péči právě této paní doktorky.

S lepší péčí jsem se ještě nesetkala, paní doktorka je milá, ochotná, vše důkladně vysvětlí, poradí i kdykoliv po telefonu, věnuje nám dostatek času, ne jako ostatní Dr., který se snaží co nejrychleji vypráznit čekárnu! Vřele DOPORUČUJI!

Paní doktorka je velmi dobrý pediatr, vždy nám dobře poradila,je neustále na telefonu,velice příjemná.Kdybychom jsme se nestěhovali,neodešla bych od ní.Doufám, že najdeme alespoň podobně dobrého doktora jako je ona.I sestřičku velice chválím!!!

Paní doktorku DOPORUČUJI, je velmi příjemná a schopná!!! Vždy nám poradila a pomohla!!!

Vřele paní doktorku Marešovou doporučuji :o)). Nyní jsme se přestěhovali, ale jinam bych s dětmi nešla, takže k paní doktorce dojíždíme. Opravdu profesionální přístup, vše ochotně vysvětlí, je k dispozici i po telefonu, takže když člověk potřebuje, velmi ochotně poradí co a jak. Dítka se paní doktorky nebojí, je na ně velice milá :o)). Opravdu moc moc moc doporučuji.

Pani doktorka ma velice mily pristup k detem. Je velmi ochotna a odborne fundovana. V jeji praxi se vzdy citime velmi prijemne. Deti k ni rady chodi.

Chválím, velice milá, ochotná - prostě dobrý pediatr.