MUDr. Zuzana Kozáková

Psychiatr Více

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

RIAPS - psychiatrická ordinace
Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Já na paní doktorku Kozákovou nemůžu nechat dopustit. na vyšetření k ní se pokaždé těším. Paní doktorka je velice milá a příjemná. Když potřebuju rychle s něčím poradit, napíšu ji email a vůbec ji to nevadí ( narozdíl od té bývalé, ke které jsem chodil). Dokáže nejprve poradit co dělat přírodní cestou a pak teprve, když nic nezabíra, napíše léky. Vše dokáže poradit a vysvětlit. Zeptá se i na jiné věci, co se stalo v mezi období, než jsme se opět setkali, dokáže povzbudit pacienta ( u předchozí lékařky tohle možné nebylo - chtěla vědět jen co ji zajimalo ale ostatní věci ji nezajímali). Takže já za sebe paní doktorku doporučuji :)

K paní doktorce chodím již spoustu let a věřte mi,že nebýt jí,už dávno nejsem na tomto světě.Neříkám,jak jsem již úplně zdravá a v pohodě,ale je mi o 80 % líp a zvládám rodinu i práci.Toho bych bez její léčby nebyla schopná.Děkuji

Nevím,kdo haní moji paní doktorku.Já vím,že lepší v oboru není nikdo.Každý může vidět,že je její čekárna stále plná a chodili by pacienti za "špatnou lékařkou"?Málokdo však vidí,jak lidsky a opravdu odborně se chová ke svým pacientům,tedy i ke mně.Na návštěvu u ní se vždy těším,protože umí poslouchat,poradí,pochválí a myslím,že právě její přístup mne vytáhl z bryndy.Mám ji ráda jako člověka i jako svou lékařku.Díky,paní doktorko.

Tato lékařka nereagovala na moji zoufalou prosbu o pomoc, kterou jsem zanechal na jejím záznamníku. V čekárně jsem se dvakrát po sobě nedočkal žádného kontaktu... Pí. Kozáková nemá sestru a komunikace s pacienty mimo smluvenou schůzku probíhá patrně prostřednictvím telefonu, respektive záznamníku. Těžká deprese a pocit, že není nikdo kdo mi pomůže, mě přivedly na pokraj smrti.

výborný přístup

"Tyhle stránky můžete zrušit, nemají vůbec žádný význam. Paní doktorka zde má spoustu kladných hodnocení, ale přitom 12 těch nej... je posláno ze dvou počítačů. Kdopak je asi psal???"

Tady někdo neví, co je to sdílená veřejná IP adresa.
Ve Dvoře má několik tisíc uživatelů IP jednoho poskytovale WIFI připojení k Internetu a dalších několik tisíc IP adresu toho druhého. Jsou doslova schovaní za jejich veřejné IP adresy.

Doporučuju nastudovat http://cs.wikipedia.org/wiki/Network_address_translation

Vážení, nepíši to ani z jednoho samého, ani z 6.PC. Píši to od sebe, protože chci, a aniž by mě k tomu dal někdo jakýkoliv popud. S paní doktorkou se už pár let znám a mohu říci, že se nikdy nestalo (hovořím za sebe), aby mě nevyšla vstříc. Kdyby byla PANÍ DOKTORKA, tak špatná, jak tu možná někdo píše,(stejně si myslím, že to je konkurence, která má nouzi o pacienty)tak není na tom místě co je a vězte, že tento člověk na správném místě je! Nejenže je chápavá, nesmírně pracovitá, obětavá...trvalo by mě to hodinu než bych vypsal všechny její pozitiva, ale umí perfektně přečíst člověka. Nevím a nepočítal jsem kolikrát jsem jí navštívil, ale nyní po emailu, který mě napsala v pozdních hodinách (co si o mém případu myslí, a že mě drží pěsti ap.) jsem pochopil, že tato paní ví více o mých pocitech než-li má matka. Kdyby paní doktorka byla tak neschopná nedělala by objednávky návštěv na týdny dopředu. Jelikož cvok nejsem pouze jsem si přivodil něco, z čeho se nemohu vyhrabat, tak se nestydím a jsem pyšný, že mohu docházet k této paní doktorce. PANÍ DOKTORKO, za ty 4 roky co jsem Vám lhal do kapsy (vy jste to stejně hned věděla a jsou to Vaše slova) se upřímně omlouvám a děkuji Vám za Vaši péči. Udělala jste pro mne velmi moc, i když výsledek se dostaví po 7 letech :-) Držím Vám pěsti a jsem přesvědčen, že nějaké ubohé anonymy od závistivců nečtete. Brzy Vás rád navštívím.
Toto je můj názor na paní doktorku ZUZANU KOZÁKOVOU a vážení přeberte si to (pokud chcete) po svém.

Velmi chápavý.

Jen procházím a paní doktorku neznám, chci jen reagovat na předchozí názor anonyma a upřesnit, že v našem městě jedno IP neznamená jeden počítač, ale jeden dodavatel sítě internetu. Takže z toho vyplývá, že totožné IP mají třeba všichni uživatelé firmy Frýzl- opravdu nevím, kolik jich je, řádově desítky určitě.
Ovšem na to, že chodíte k psychiatrovi, máte, pane anonyme, obdivuhodný postřeh. Možná je paní doktorka opravdu skvělá!!!! :-)

Laskavá, hodná, milá...