Poliklinika Malešice
Plaňanská 573/1, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Špatná komunikace,sestra nepříjemná,synoví otekla dásen z rovnátek a paní doktorka řekla,že
je to prý tím,že si špatně čistí zuby,přitom rovnátka byla špatně připevněná a neustále se posouvala na dásen.Chtěla mu trhat i 3 zdravé zuby.Už chodíme jinam.Nedoporučuji.

Paní doktorka je velmi nešikovná a o tom, že své práci rozumí, mě nepřesvědčila ani trochu. Přišel jsem k doktorce Kadlečkové jen s přáním srovnání jednoho zubu a výsledek je katastrofální. Zuby mají podivný tvar. Celé horní patro je posunuté tak, že správně "nenasedá" na patro dolní, mezi horní jedničkou a horní dvojkou mám velikou mezeru. Při sundavání mi naštěstí zubní sklovinu nepoškodila, ale jen díky zubní frézce, která sklovinu poškodit nemůže. Místo toho při sundavání prokázala svoji nešikovnost a neprofesionalitu tím, že mě přejela zubní frézou po jazyku (zranění jsem cítil ještě pár dní poté) a rtu (to taky nebylo vůbec příjemné). Při výtce, že jsou zuby posunuté a s mezerou, byla doktorka nepříjemná a nesnesla kritiku. Rozhodně tohoto "lékaře" nedoporučuji.

Doktorka rozumí tomu, co dělá. Chová se odborně, ale přesto přátelsky. Na všetečné dotazy s chutí odpovídá. V případě, že se držíte jejích rad a doporučení (hlavně týkající se čištění zubů), zničenou sklovinu mít nemůžete. Před ní jsem byla na konzultaci u jiné doktorky, která odhadla dobu léčby 5 let s nejasným výsledkem. MUDr. Kadlečková mi zuby srovnala za dva roky. Z nošení rovnátek jsem si odnesla výborné hygienické návyky, které mi snížily kazivost zubů o 90%. Vřele doporučuji.

Pořádně zničná zubni skolvina! Paní doktorka místo aby dávala pozor při zákroku tak kouká z okna nebo kamkoliv jinam. Je nešetrná.

Paní doktorka i sestřičky jsou velice přímené a milé! Můžu jen doporučit

K paní doktorce jsem chodila jako dítě. Je přísná, ale své práci rozumí. Zuby mi nechala trhat u jiné paní doktorky, ta se ke mně chovala fakt úžasně. Opravdu jsem si ji zamilovala. Zuby nemám úplně, tak jak by měly být, ale ne její vinou. Spíš proto, že jsem rovnátka nerada nosila a v noci je vyplivávala.:-)

Paní doktorka byla sympatická sestřička supr a zuby mám krasně srovnané a jsem velice spokojená

Ja teda zadnou znicenou sklovinu nemam, zuby mi pani doktorka krasne srovnala, ted jeste nosim sundavaci rovnatka a mela by mi za par mesicu nalepit stabilizacni prouzek. Vzdy velmi mila, komunikativni, na nic se nemusim vyptavat, vsechno mi rekne hned. I ceny se mi zdali priznive (je mi nad 18let). Sestricka vzdy usmevava. Doporucuji.

Výsledek léčby je zničená sklovina a podivný tvar zubů .... Sestřička je velmi nepříjemná .

Osobně ještě z dětství mám s paní doktorkou špatné zkušenosti i zničenou zubní sklovinu.
Mně příjemná ani sympatická nebyla, ale je to už víc než 15 let, třeba se změnila?