Sam. ordinace PL - gynekologa
Nádražní 171, Roztoky

Sam. ordinace PL - gynekologa
č.d. 155, Kněževes

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Pani doktorku nedoporucuji. Po kazde kdyz jsem prisla na kontrolu mela jsem pocit, ze pani doktorku otravuju. Ze zacatku jsem to neresila. Rekla jsem si ze asi nema svuj den a taky proto, protoze k ni chodila mamka i babicka. Na posledni prohlidce me ale dorazil jeji pristup kdy jsem u ni byla po druhe na ultrazvuku s druhym tehotenstvim. Nerekla mi vubec nic k ultrazvuku ani jak je miminko velke, ani jestli mu bije srdicko - jen rekla ,,dobry, objednejte se na priste”. Plus mi mela oznamit vysledky z testu co mi delala posledne - kdybych se ji nezacala vyptavat tak mi ani nic nerekne. Nevim jestli to je bezny postup i u ostatnich doktoru, ale myslim, ze by mel byt trosku aktivnejsi k pacientum na sdeleni informaci. To je jeji prace, aby me po medicinske strance se vsim obeznamila - ja prece jako lajk ani nevim na co vsechno bych se mela vyptavat. Bohuzel pokud si nepripravite konkretni otazky a nezacnete informace z pani doktorky dolovat nic se nedozvite.

K pani doktorce jsem chodila temer 15 let a jelikoz jsem nikdy neresila zadny zasadni problem,zustala jsem u ni bohuzel i v tehotenstvi.Pani doktorka je vybavena nejakym certifikatem na specialni screening a ultrazvukem,ale bohuzel mi neobjevila vaznou vrozenou srdecni vadu syna.Asi 5 doktoru nezavisle na sobe mi reklo,ze tato vada mela byt rozhodne videt nebo minimalne by si mela vsimnout doktorka toho,ze je neco v neporadku a poslat me k odbornikovi.Porod nastesti dopadl dobre a v porodnici nas skoro pustili se synem domu,ale na posledni vizite detska doktorka slysela selest,poslala nas jeste na sono srdce a tam to objevili,stravila jsem v porodnici 9 dni a dalsich 10 v Motole,syn musel v 10 dnech na operaci,protoze se jednalo o vaznou vadu.Proto apeluji na tehotne nastavajici maminky,pokud chodite k teto doktorce,zajdete si na VELKY ULTRAZVUK,NECHODTE JEN A POUZE DO TETO ORDINACE,PANI DOKTORKA NEODHALI VSE.

Paní doktorka je někdy pomýlená, ale přesto úžasná. Konečně, mýliti se je lidské a odpouštěti božské.

K Paní doktorce Kabrhelové chodím již pěknou řádku let, porodila jsem zdravého syna a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Vždy moc milá a nikdy se mi nestalo, že bych měla problém a paní doktorka mi ho nepomohla vyřešit. Určitě mohu jen doporučit

Pro mě velké zklamání, v žádném případě nedoporučuji. Pokud nemáte žádný problém a nejste těhotná, zřejmě budete u paní doktorky spokojená. Jakmile otěhotníte, okamžitě si hledejte nového lékaře. Paní doktorka bývá velmi náladová, není schopna vám říct jestli je vaše miminko v pořádku. Nevím jestli má starý ultrazvuk nebo s ním neumí, každopádně zanedbala mě i moje miminko. Naštěstí jsem včas odešla a dostala se do správných rukou, nechci domýšlet jak by to dopadlo kdybych u ní zůstala.. nešlo "pouze" o zdraví dítěte, ale o život.

K ,,paní dokroce´´ jsem chodila od svých 15ti let. Spostu známých k ní taktéž chodilo,ano chodilo - čas minulý. Dvoum známým zanedbala rakovinu děložního čípku.. Moje máma k ní taky chodívala. Měla kolikové bolesti v podbřísku,tak šla tedy k ,,Mudr.´´ Kabrhelové ,která jí ,,vyšetřila´´ a oznámila jí že to není gynekologický problém,že je to zánět slepého střeva, Jela tedy do nemocnice,kde jí řekli že slepé střevo to není,jela domů,a večer jí chytly takové bolesti že mlástila hlavou o zeď.. Odvezla jí sanitka,okamžitě šla na sál,kde jí VYNDALI zdraví slepák,protože až po operaci,kdy bolesti setrvávali už opravdoví doktoří zjistili že máma měla přechozený zánět děložního hrdla. A mé zkušenosti? Už 3 roky trpím neskuečnou bolestí v podbříšku,nemůžu se pořádně dočůrat,Kabrhelová mi řekla že jsem v pořádku,jako obvyklem šla jsem tedy na urologii.. Tam mi řekly že jsem v pořádku. Našla jse si nového gynekologa a ten mi diagnostikoval ZÁNĚT VAJEČNÍKŮ ... Který je opravu rozjetý a opravdu,ale opravdu velice bolestivý. Už nikdy bych k ní nešla,měly by jí vzít DIPLOM.Být v USA zažalovala bych jí za ZANEDBÁNÍ PÉČE !!!!! Pokud chcete být zdravé a vedět že nejste nijak nemocná,odejděte od ní než bude pozdě ... Opravdu,věřte mi.

Paní doktorka se zprvu zdála být relativně přívětivá, nicméně poté, co při každé návštěvě nasadila výraz naprostého nezájmu, spoustu věcí zanedbávala a po problémech se špatně zavedeným tělískem, které mimo jiné také jednou vypadlo, díky čemuž jsem teprve díky ambulanci jinde poznala, jak má vůbec správný gynekolog vypadat, jsem od ní utíkala rychlostí blesku.

Jednoznačná jednička,ale když někdo neudrží rozkrok v klidu,tak mu nepomůže ani tak dobrý doktor.Já jsem opravdu spokojená a nevyměnila bych paní doktorku ani za nic

K paní doktorce jsem chodila asi před 10 lety,tak dnes může být třeba vše jinak . . .
Velmi milá,to se jí musí nechat.Když ale přišel problém se jménem chlamidie,tak mi dokázala narvat osmery antibiotika,ze kterých mi slezla sklovina ze zubů a víc než rok jsem byla alergická na 90% léků.Pak mi řekla,že neví co se mnou a poslala mě jinam,kde mi dali další antibiotika.(četla jsem v knihkupectví,že antibiotika chlamidie přiživují,tak nevim čemu věřit).Ze zoufalství mě vyléčil léčitel během jednoho měsíce (nikdy jsem na to nevěřila,ale když vám v 18-ti letech vyhrožují,že díky této nemoci třeba nebudete moct mít děti ...).Když jsem jí pak požádala o kontrolní test,tak mi bylo řečeno,že to stojí moc peněz a jí už dva měsíce nezaplatila pojišťovna!Co mi je dotoho?!Poslední kapka byla,když jsem začala mimo cyklus krvácet.Dostala jsem injekce po kterých to nepřešlo a do tel.mi bylo řečeno,ať zavolám,až krvácet přestanu!!!Třeba za půl roku?-ptala jsem se.Ano!
Nový gynekolog mi řekl:slupnout dva antikoncepční prášky najednou a bylo po krvácení.Po půl roce léčení mi oznámil,že můj děložní čípek konečně vypadá jako u normální ženský.
TAK SI MILÉ DÁMY UDĚLEJTE SVůJ OBRÁZEK!!! Nikdo není bez chyby,ale tohle?!

Nejlepší žesnká doktorka jakou jsem kdy potkala. všem doporučuji je svědomitá a opravdu profesionální se vším všudy.