Zuzana Bartošová, zubař Opava

MDDr. Zuzana Bartošová

Uložit

Zubař Více

Uložit


Adresa

Ordinace
Slezského odboje 3, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MDDr. Zuzana Bartošová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, v srpnu mě rozbolela trojka vpravo nahoře, má zubařka měla dovolenou, jiná tedy ošetřila,vyvrtala,zaplnila. Nyní v říjnu mě opět začal bolet, má zubařka vytáhla nerv,a za týden jsem šla na čištění kanálku...při čištění tím elektrickým drátkem v jednu chvíli šílená bolest,měla jsem pocit,že mi něčím projela,opravdu hrozná bolest. Nebylo to klasické píchnutí na konci kanálku jako bývá...zub opět provizorně uzavřela,další týden opět vyčistila-zub stále lehce pobolíval.Od toho prvního čištění kanálku jsem zjistila, že přímo nad špičákem v oblasti nosu,pokud lehce zmáčknu,tak pichlavá bolest,kterou bych přirovnala právě k bolestivému píchnutí na konci kanálku a pokud to místo zmáčknu,rozleje se bolest i do toho špičáku,přestane cca za 10 minut.Včera mi i přesto zub již zaplnila, dle rtg kanálek zaplněný dobře,žádný váček, ta bolest u nosu prý není nijak závažná a určitě přejde. Mě to u toho nosu nad zubem ale bolí stále stejně a i zub mi pořád jakoby trne,brní. Co to může být? Děkuji za odpověď.

Dobry den tyto pocity patri k lecbe zubu neni to nic neobvykleho

MDDr. Zuzana Bartošová

Dobrý den, před 14 dny jsem se objednal k zubnímu lékaři v Bělehradské ulici v Praze (přijímají nové pacienty) s tím, že mám citlivý zub dole na chlad. V den objednání o mé osobě ordinace vůbec nevěděla, za to k zubaři jsem se dostal až za dvě hodiny od objednání. RTG sice udělali, zubařka prohlédla zuby a sdělila mi, že mám 3 záněty. Vůbec jí nezajímalo s jakým problémem k zubaři jdu, za to mi předvedla plejádu zubního ošetření za 20.000 Kč a vnucela bílou plombu. Jen za ošetření jednoho zubu si učtuje ordinace 4000,- Kč, čištení za 2000,- Kč a dentální poradnu za více jak 3500,- Kč. Je možné se objednat k lékaři, kterému úkony uhradí zdravotní pojišťovna? Děkuji

Dobry den pojistovna neplati vsechny materialy i vykony je normalni ze budete vsude doplacet

MDDr. Zuzana Bartošová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti