Zubař Více

Opava 1 adresa

Slezského odboje 3, Opava

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MDDr. Zuzana Bartošová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, v srpnu mě rozbolela trojka vpravo nahoře, má zubařka měla dovolenou, jiná tedy ošetřila,vyvrtala,zaplnila. Nyní v říjnu mě opět začal bolet, má zubařka vytáhla nerv,a za týden jsem šla na čištění kanálku...při čištění tím elektrickým drátkem v jednu chvíli šílená bolest,měla jsem pocit,že mi něčím projela,opravdu hrozná bolest. Nebylo to klasické píchnutí na konci kanálku jako bývá...zub opět provizorně uzavřela,další týden opět vyčistila-zub stále lehce pobolíval.Od toho prvního čištění kanálku jsem zjistila, že přímo nad špičákem v oblasti nosu,pokud lehce zmáčknu,tak pichlavá bolest,kterou bych přirovnala právě k bolestivému píchnutí na konci kanálku a pokud to místo zmáčknu,rozleje se bolest i do toho špičáku,přestane cca za 10 minut.Včera mi i přesto zub již zaplnila, dle rtg kanálek zaplněný dobře,žádný váček, ta bolest u nosu prý není nijak závažná a určitě přejde. Mě to u toho nosu nad zubem ale bolí stále stejně a i zub mi pořád jakoby trne,brní. Co to může být? Děkuji za odpověď.

Dobry den tyto pocity patri k lecbe zubu neni to nic neobvykleho

MDDr. Zuzana Bartošová

Dobrý den, před 14 dny jsem se objednal k zubnímu lékaři v Bělehradské ulici v Praze (přijímají nové pacienty) s tím, že mám citlivý zub dole na chlad. V den objednání o mé osobě ordinace vůbec nevěděla, za to k zubaři jsem se dostal až za dvě hodiny od objednání. RTG sice udělali, zubařka prohlédla zuby a sdělila mi, že mám 3 záněty. Vůbec jí nezajímalo s jakým problémem k zubaři jdu, za to mi předvedla plejádu zubního ošetření za 20.000 Kč a vnucela bílou plombu. Jen za ošetření jednoho zubu si učtuje ordinace 4000,- Kč, čištení za 2000,- Kč a dentální poradnu za více jak 3500,- Kč. Je možné se objednat k lékaři, kterému úkony uhradí zdravotní pojišťovna? Děkuji

Dobry den pojistovna neplati vsechny materialy i vykony je normalni ze budete vsude doplacet