Adresa

Táborská 2025, Černošice
Ophthalmolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Při první návštěvě slabě neochotná, při druhé trochu podrážděná. Předepsala mi i to, co jsem nežádala. Asi čtyřikrát mi podala ruku. To se mi moc nelíbí, když pak sahá na oči a obličej. Ruce si totiž neumyla. Odborník snad vzhledem k věku bude dobrý, ale nedokáži posoudit, byla jsem teprve u druhého očaře. Dioptrie jsou v pořádku. Asi chce na pacientovi něco vydělat, toť můj názor.

Ověřený profil

S paní MUDr. Moravcovou nemám dobré zkušenosti: Chodila jsem k ní s maminkou, která trpí Alzheimerovou chorobou, pokládala za zbytečné předpsat mamince brýle na čtení, dokud maminka ještě mohla číst. Nedoporučovala operaci šedého zákalu, i když maminka už špatně viděla. Uměla být i dost nepříjemná. Od té doby, co maminka i celá naše rodina chodí k panu MUDr. Šípovi, jsme maximálně spokojeni.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Paní doktorka je hodná, profesionální a perfektně to umí s dětmi.

Od MUDr. Moravcové jsem odcházela ze skvělým pocitem, proto jsem cíleně vyhledala tento server, abych tuto lékařku doporučila. Mám pocit skvělé odbornosti a navíc velmi lidského přístupu jak ke mně, tak ke své tříleté dceři, s kterou jsem paní doktorku rovněž navštívila. Velmi doporučuji.
Zuzana, Praha

velice dobrá doktorka

K

Velmi příjemná, důkladná paní doktorka, skvěle vybavená ordinace a příjemná sestra. Jsem maximálně spokojená.

Y

K paní doktorce docházím také již několik let /dříve do ordinace v Dobřichovicích, od srpna do Černošic/ a vždycky jsem byla velmi spokojená. Profesionální přístup, pečlivost a spokojení jsou i ostatní známí, kteří k ní do ordinace chodí. A jste si paní /slečno/ Yvetto jista, že vás vyšetřovala paní doktorka Moravcová?

P

Uplnou náhodou jsem narazil na hodnocení pí. doktorky Moravcové a překvapil mne názor Yvetty. Paní doktorku jsem vyhledal, když jsem se dozvěděl o nově otevřené oční ordinaci v Černošicích. Se svým očním lékařem jsem nebyl příliš spokojen, navíc jsem za ním dojíděl do Prahy. U MUDr.Moravcové jsem nalezl osobní a velmi vstřícný přístup. Vzhledem k mé komplikované oční vadě jsem se setkal již s mnoha očními lékaři a proto si troufám říct, že u paní doktorky jsem kromě lidského přístupu našel i vysokou odbornost a pečlivost, skvělý přístup k mým brýlatým dětem a navíc i pracoviště vybavené těmi nejmodernějšími přístroji. Mohu jen doporučit.
Petr, Černošice

J

K paní doktorce dojíždím již několik let s celou rodinou, chodí k ní i známí. Jsme s ní moc spokojeni. Vždy se nám plně věnuje, je velmi vstřícná a schopná. Brýle, které mi předepsala, mi naprosto vyhovují. Vřele doporučuji.

Y

Byla jsem u ní jednou, velmi nespokojená, dala mi moc dioptrii, takze jsem si za tyden kupovala nova skla, kdyz to dal Sip do poradku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti