MUDr. Zlatuše Mikulášová

Pediatr Více

Bechyně 1 adresa

Ordinace prakt. lék. pro děti a dorost
Čechova 300, Bechyně

chodím k této doktorce s dcerkou 2 roky a nikdy mi nic nenutila a ani se o homeopatii nezmínila. K dětem milá a zatím se nestalo nic co by mi u ní nějak vadilo takže jsem vcelku spokojená.

Hezký přístup k dětem to jediné má doktorka Mikulášová.Ostatní věci jdou mimo ní neboť kde to jsme abych jí poradila co dítěti je když to nevím a proto jdu k ní a nebo abych si řekla jaké léky mi má napsat.To už si rovnou dítě můžu léčit sama a ona může sedět doma.Takže paní doktorku nedoporučuji těm maminkám,které ještě neztratili zdraví rozum.Zlatá to paní doktorka Trucová!!!!!

K paní doktorce chodím se všemi 4 dětmi už skoro 20 let a ještě jsem opravdu nezažila,aby něco vnucovala.K dětem i rodičům se chová mile a pokud se na něco zeptám,tak vždy ochotně poradí.Jsem s ní velice spokojená a neměnila bych.Dcera ted čeká miminko a uvažuje o tom že tam bude chodit také.

chodime k ni rok, jsem spokojená a homeopatika nám nikdy nenutila a kdyby tak by mi to nevadilo...

Paní doktorka je vstřícná,milá a ochotná jsem s ní moc spokojená

hezký přístup k dětem