Soukromý Stomatolog
Kaštanová 268, Třinec

Umístění: Soukromý Stomatolog chirurgická extrakce zubů ve Fno

Nejlepší paní doktorka široko daleko strašně moc nám pomohla... Se synem její lidský přístup a chování nás úplně ohromilo syn se na paní doktorku vždycky těší vážně vám moc děkuji jste úžasný člověk a skvělá Zubařka Děkuji za Sebastianka

Maximální spokojenost :-) Kéž by bylo více takových. Se svou bývalou zubařkou nelze ani srovnat. Doufám že paní doktorka vydrží ve své snaze a že jí to budou pacienti oplácet svým vlídným přístupem.

Jemi líto , ale pisatel viz. níže určitě navštěvoval korejskou školu naučit by se mněl on slova,souvětí a věty mu nic neříkají česky jak je vidno neumí. Nějak mi scházi jeho podpis, když tak urguje. Na tom to hodnocení se píšou názory pacientu aby ti druzí mněli lepší výběr. Každy ma rúzné zkušenosti a nikdo nemá právo oponovat tomu druhému jen příslušný lékař takže se svými názory od druhých pacintu běž někam.

K milé a hodné paní doktorce chodím už 2 roky a jsem s ní maximálně spokojená :)
Vaše pacientka Adéla :D

Za posledních 15 měsíců,kdy pravidelně navštěvuji tuto lékařku,po předchozí péči jiné,která mi mé zuby ošetřovala jen letmo jak se jí zrovna zazdálo,je péče této zubařky nesrovnatelná. Je pravda,že některé přípravky si člověk doplácí,ale raději si doplatím a vím,že mě huba nebolí a kdykoli přijdu s problémem tak mi bude pomoženo a neuslyším výraz "bolí Vás zuby,tak nežrat sladké" jak se mi stalo u nejmenované paní zubařce ke které jsem chodila více jak 10 let a stálo to max za bolestivě prožité těžké chvíle.Takže proto hodnocení nejlapší.Je to má 4paní zubařka a vím o čem mluvím.

nejlepší

pacient

Prošel jsem již několik "stomatologů", takže si myslím, že mám s čím srovnávat. Jedině tato paní doktorka a její kolektiv mi dokázali pomoct. Jsem rád, že mohu říct, že mám nejlepší zubařku na třinecku a že si "občas" mohu sednout na její křeslo. Velmi profesionální a milý přístup. Nedovedu si představit změnu.
V.Franek

Nejlepši stomatolog ketré ho jsem poznal za posledních 30 let.

Vždy usměvavá a vstřícná tvář paní doktorky dokázala překonat panickou hrůzu z ošetření u zubaře, kterou jsem kdysi mívala. Děkuji. :)