Soukromá ordinace dětské lékařky
Palackého náměstí 4, Sadská

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky Zdravotní stav dcery

Výborná paní lékařka, přestěhovaly jsme se 150 km a hledaly novou paní doktorku a tato nám byla doporučena. Po návštěvě jsem věděla, že to byla opravdu výborná volba. Paní doktorka má úžasné jednání s dětmi, dcera tam chodí ráda, bez strachu. Navíc ona i sestřička jsou milé, se vším vždy poradí, pomohou. Jsem opravdu nadšená a paní doktorku vřele doporučuji :-)

Nejlepší pediatrička jakou jsem kdy potkala. Když to porovnám se zkušenostmi z dětství, jakou jsem dr. měla já, tak je to nebe a dudy. Jen je škoda, že když má dovolenou, na což má samozřejmě právo, tak ji zatupuje ta fůrie z Peček, návštěvu tam jsem absolvovala s 2 letým synem a 40°C horečkou a ten přístup byl naprosto děsný, křičet na 2 leté dítě v horečce, to by si pani Dr. Vejvodová nikdy nedovolila. Doufám, že mé děti onemocní jen když bude paní doktorka přítomna, protože ona je opravdu anděl strážný všech svých pacientů. Děkuji paní doktorko za vše hlavně za Vaši empatii k dětem

paní doktorku mám moc rád jako sbvojí tetu těším se na ní úplně vždycky jako ke mě přijela také je neuvěřitelně milá a hodna souhlasím s vámi ze všemi lidmi co zde píšete.

K paní doktorce jsme se dostali náhodou,když naše pediatrička měla zavřenou ordinaci. Musím říct,že jsem byla upřímně naštvaná, že jsem dala kartu do nejbližší ordinace a více se nezajímala o nabídku doktorů již před porodem. Dr. Vejvodová mě nadchla. Je neuvěřitelně milá, vstřícná a důsledná. Hned jsme dostali několik poukazů na vyšetření do nemocnice, prostě jsem měla pocit, že mimčo skutečně vyšetřila a nejen hodila na váhu, jak jsme zvyklí od té naší..Vřele doporučuji!!

Za celých 15 let, co jsem u paní doktorky Vejvodové si nemůžu stěžovat. Měla ke mně profesionální přístup jako k dítěti. Uměla mně utišit a vždy jsem jí důvěřoval. Opravdu to s dětmi umí. Velice moc doporučuji všem! A to není vše...

Bezkonkurenčně nejlepší pediatr v širokém okolí!!!!!!!!!!!!! Paní doktorka je vždy vstřícná,ochotná , milá, usměvavá, ....... prostě člověk na svém místě. Doufáme že na něm ještě dlouho bude a přejeme ji dlouhého zdraví!!! Jsme šťastní , že jsme si ji nechali doporučit a o naši ratolest je skvěle pečováno. Totéž platí i pro její sestřičku. Opravdu k nim chodíme moc rádi. Moc děkujeme ... Horákovi

Mám čtyři dcery (nejstarší je již 22 let)a celou dobu se o ně starala paní doktorka Vejvodová. Vždy, když jsem přišla do ordinace, jsem měla pocit, že existuji jen já a má děvčata. Nikdy jsem na paní doktore nepoznala, že má nějaký problém. Vždy se chovala velice profesionálně a mile. Ona i sestřička mi mnohokrá za těch neuvěřitelných dvaadvacet let pomohli. Děkuji Vám oběma.

Nejlepší nejhodnější lékařka která svou profesi zvládá precizně.

Paní doktorku také mohu jen doporučit. Má velmi dobrý, profesionální přístup. Všechno vysvětlí, dotazy ji neobtěžují a i když má plnou čekárnu věnuje se všem pacientům tak dlouho, jak je to nutné.

Tuto paní doktorku i její zdravotní sestru paní Venclovou mohu všem směle doporučit. Starají se o moje dcery - dvojčata už od narození. Za tak kvalitní péčí rádi dojíždíme z jiného města. Dcery se narodily předčasně, jedna prodělala zánět ledvin, který paní doktorka velmi rychle a přesně diagnostikovala a odeslala nás do nemocnice. Tam nám sama volala a informovala se o průběho nemoci a léčby. O pár měsíců později později nám diagnostikovala u obou holčiček zápal plic, ten jsem už vyléčili doma a od té doby jsou holky bez větších nemocí! Přístup paní doktorky i její sestry je opravdu v dnešní době neocenitelný, obě jsou to sympatické a hlavně erudované osoby na svém místě!