Praktický lékař stomatolog
Palackého 397, Třinec

Naprosto nekonkurenční přistup k pacientovi, prostě špička!!! Takové doktory bych platil zlatem a to fakt nepřeháním.

Mám špatnou zkušenost, chodím s dětmi a je nepříjemný ,děcka se ho bojí.

Je to nejlepší zubní lékař na třinecku, a to, po všech stránkách.
Přála bych všem takového odborníka a zároveň fajn člověka
Zbytečně nemluví, ale jeho práce mluví za něj, je to prostě výborný zubní lékař.

Pana doktora považuji za nejlepšího zubního lékaře, jakého jsem v životě měl.
Pracuje rychle a precizně. Oceňuji, že když jsem objednán na určitou hodinu, tak se mohu spolehnout, že nebude žádné čekání v čekárně.

K panu doktorovi chodím pravidelně s celou rodinou už celých 15 let a ani jednou jsem neměl pocit, že by ordinoval pod vlivem alkoholu, jak se tady píše. Pracuje rychle a spolehlivě a bez reklamace.

S tímto lékařem mám velmi dobré zkušenosti, nezaregistroval jsem, že by někdy byl opilý, jak se tady píše a to k němu chodím několik let.

Pan Zientek je profesionál, chodím k němu i se svou pětiletou dcerou, je super..

pracuje poctivě a dobře

Lepšího zubního lékaře jsem v životě neměl. Oceňuji preciznost, rychlost, žádné zbytečné povídání a žádné dlouhé čekání v čekárně.

Fajn chlápek kecá když se Vám hrabe v puse jinak mlčí