Adresa

Hniličkova 486, Chrudim
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
27 názorů

H
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojen s kompletní službou, jak paní MUDr. Voříškové tak i sestřičky. Díky úrazu a věku jsem pravidelným klientem a jsem naprosto spokojen. To, že čekám je dáno tím, že se dnes čeká všude. Každý klient je jiný, někomu se věnuje MUDr. Voříšková jen pět minut, jinému je dvacet minut málo. Určitě si ale nedovolí zanedbat něco, co by mohlo poškodit jakého koliv klienta. Přeji zdravotnímu zařízení co nejméně "nepříjemných" pacientů. Díky.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je dle mého názoru skvělá.A že někdy sama nemá právě dobrou náladu a špatný den,to snad máme někdy všichni.A sestřička Simona?Myslím,že paní doktorka může být ráda,že ji má.Zažila jsem spoustu lékařů a sester na obvodu a mám pocit,že ostatní se jen,, flinkali,,I mne sestra kolikrát zpražila,ale kdyby taková nebyla,to by to tam pak vypadalo.A na kvalitní prohlídku si klidně počkám,i když je to někdy dlouhé.Musíte mít trochu pochopení lidi!Zdena ka.


D
Ověřeny pacient

Což o to, paní doktorka Voříšková je ochotná a moudrá, ale vše dokonale zabíjí protivná sestra, která zbytečně dusí dvacet lidí v čekárně a upřednostňuje svoje kamarádky. Člověk má skoro až pocit, že tam lidi nechává čekat schválně, aby na sebe něco prskli a přišli za týden zase (= peníze od pojišťovny)…

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

j
Jsem velice spokojená,oceňuji lidský,soucítící a pečlivý přístup, jak paní doktorky,tak i sestřičky.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pečlivá, nicméně jako objednaná pacientka po dvou letech na prevenci nemám čekat 1,5 hodiny! A ještě shodou okolností vidět, jak její kamarádka, která přišla 1/2 hodiny po mně a šla do ordinace přede mnou! Tímto přetekla moje míra a přecházím, ačkoliv jsem u paní doktorky byla registrována mnoho let, šlo jí tedy od pojišťovny mnoho plateb, jsem zdravá a chodím v posledních letech skutečně jen na preventivní prohlídky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Bezva super lékařka.


K
Ověřeny pacient

Super doktor, lepšího obvoďáka neznám neznám. Děkuji paní "DOKTOR" !


Paní doktorka je milá, ochotná, pečlivá. Nikoho neodbyde, což ocení asi hlavně důchodci, kteří mají potřebu se vypovídat - bohužel pak čekárna vypadá, jak vypadá (tj. neustále plná). Na druhou stranu: některé potíže paní doktorka "léčí" pouze milým úsměvem a konstatováním, že nikdo nemládneme a problém dál neřeší, což mně osobně vadí. Nepochopím, proč musím (objednaná) čekat 2 hodiny v čekárně, abych se pak dozvěděla, jaké jsou výsledky odběrů - když není potřeba psát léky (navíc když si kvůli výsledkům volám a sestra mi sdělí, že se mám objednat a přijít)?!
Shrnuto: paní doktorku doporučuji hlavně důchodcům a těm, kterým vyhovuje polykání léků, aniž by se automaticky dozvěděli diagnózu. Cení se ale snaha i lidský přístup.


Velmi dobrá lékařka.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Voříšková je velmi milá, příjemná a hlavně pečlivá, stejné hodnocení si zaslouží i sestřička za profesionální přístup a často i úsměv.
Také nadávám na čekací dobu, ale neměnil bych - na kvalitu se vyplatí čekat.
Maličko nechápu proč nezmění lékaře člověk, který chce pouze poslat někam na kompletní vyšetření. M.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti