Sam. ordinace PL pro děti a dorost
U stadionu 239, Chvaletice

Paní doktorka je vždy ochotná a nikdy nic nezanedbá, raději nás pošle na různá vyšetření než aby něco podcenila. Dcera jí má ráda a i jako malá se u ní nechala klidně pochovat. Chápu paní doktorku, když se tam přihrne deset pacientů po půl desíté, když od desíti už má objednané pacienty, že je pak nepříjemná a přitom, když tam půjdete v osm, tak tam nikdo není. No holt, přispat si a pak nadávat umí každý. Doktorku bych neměnila.

Doktorka je skvělá ty pomluvi že je zlá a td.. to je blbost sem její pacient a chová se ke mě dobře !!!

každý má své mouchy!paní doktorka je skvělá ríká dceři křestním jmenem a pekně si sní povída!nechapu tyhle pomluvy,fakt sekat ruce za to...

Já jsem k paní doktorce přestoupila od jiného pediatra a nemůžu si ztěžovat. Příjemná, ochotná! Dokonce i o víkendu ve svém volném čase nám volala a ptala se jak je synovi. A s těma prohlídkama odpoledne? Já tedy osobně raději dítě vzbudím a půjdu tam odpoledne než dopoledne se tam motat mezi marodama.

Myslím si, že paní doktorka je moc fajn. Nám vždy pomohla. Nikdy se nestalo, že by dětem neřekla jménem, jak tady někdo uvádí. Že chodí děti po obědě spát, ví určitě i ona, ale kdy chcete chodit do poradny?? Dopoledne tam je dost nemocných! Já jsem to ten jeden den za čas vždy s dětma nějak vydržela. A co se týče zdraví, tak paní doktorka raději poslala na více vyšetření, než aby něco zanedbala. A znám hodně maminek, které si myslí to samé. Jestli někdy nemá náladu a je trochu nepříjemná, tak to určitě nemá vliv na zdraví dětí. Konec konců, kdo má stále dobrou náladu, že?
Paní doktorku můžu jen doporučit.

p.Tyralíková je dobrá lékařka,vždy nám pomůže,nemůžu si na stěžovat

Jsme s paní doktorkou moc spokojeni. Vždy ochotně pomohla a když jsme měli nějaký zdravotní problém tak ho důsledně řešila a na syna je milá a příjemná.Prohlídky po obědě jsou někdy skutečně problém, ale vždy jsme to nějak (i když třeba s pláčem) zvládli.

Velice neochotná, arogantní je vidět že nemá děti. Jak může mít poradnu po obědě když dětí spí, pak jsou mrzuté,musíte je budit. Ten její studený čumák ani děti neoslovuje jménem a nedej bože aby děcko položilo její ruku na stůl to ho sjede co si to dovoluje. Jo to paní doktorka janurová ta když tam je ,to se dveře netrhnou co tam chodí dětí se staryma případama a doktorka je pošle na vyšetření a vlídnost a k Tyralíkoví, jak dělá obřízku, chudáci kluci k ní už nikdy.

My jsme s paní doktorkou také spokojeni!

Velmi dobrá lékařka,vždy nám poradí a pomůže.