Je to výborná lékařka, Trochu ostřejší ale svoji prácí ovládá na jedničku. Sem sní velmi spokojena

Hroznětínská 350, Ostrov
Poliklinika Ostrov (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Pani doktorku mohu všem doporučit.Jsme ráda, že mohu napsat ,jak moc si vážim pani doktorky za to, co pro mě udělala.I ve velmi těžké situaci se ke mě a mojí babičce chovala velmi dobře a byla mi oporou a záchranou.Myslím si ,že dělala věci nad rámec její doktorské práce.A za to jí patří velké ,,Díky,,.I když možná říká věci ,které nechceme slyšet -je to profesionálka na svém místě.