Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Letkovská 2, Oslavany
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka se svým týmem sester je naprostá špička v oboru, k dětem (malým) je moc hodná, pořád se usmívá, snaží se pomoci dítěti a zároveň nezruinovat rodiče při případné dražší léčbě. Komunikuje s rodiči na rovinu, ale žádné přibarvování skutečnosti. Jsem potěšena, že mého syna má v péči právě tato lékařka.

E
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Nejlepsi detska lekarka siroko daleko. Peclive stanovi diagnozu, s ditetem dokaze navazat pratelsky kontakt. Profesinalni, lidska a mimoradne empaticka.

H
Ověřeny pacient

Nejsme s její komunikací a zájmem o zdraví dětí spokojení. Ordinační hodiny pro zdravé děti a pro nemocné jsou společné - to je další bod, který není dobrý.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Mám 4 děti a všechny zaregistrované u paní doktorky.I když jsem se odstěhovala a mám to komplikovanější s dopravou,tak i přesto jsem ráda,že moje děti ošetřuje právě ona.Jsem s ní maximálně spokojená.

X
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, jsem s ní moc spokojená. Jediná velká nevýhoda je v organizaci práci, chtělo by to rozdělit ordinační hodiny pro nemocné a zdravé děti. Vždy když jdu na očkování se zdravým synem vrátím se domů s nějakou chřipkou.

Výborná paní doktorka, vždy mi se vším ochotně pomohla. Mohu jen doporučit!

Nejlepšííí :)

Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila odmalička do svých 18 let. Vždy jsem s ní byla spokojená, je vstřícná, vyšetření probíhala podle mých představ a brzy mi podchytila problémy, které jsem měla (například boreliózu, i když příznaky nebyly obvyklé). Z naší rodiny k ní chodí i další děti a všichni jsme velice spokojení. Můžu jen doporučit.

Ověřeny pacient

Paní doktorka Theinerová je skvělá pediatrička jak po profesionální, tak po lidské stránce. Vždy pečlivá a ochotná pomoci, třeba jenom radou. Nejednou mě a mým dětem pomohla v opravdu kritické situaci a nebýt jí, nevím, jak by to dopadlo. Děkuji, V. Černá.

super S

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti