Zdeňka Soudková, pediatr Dašice

MUDr. Zdeňka Soudková

Uložit

Pediatr Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Smetanova 321, Moravany
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Komenského 25, Dašice
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Pecliva lekarka, vstricna, kdykoli poradi i po telefonu, jak uz zaznelo, i mimo pracovni dobu. Naprosto korektni, bez predsudku a velmi mila!! Totez plati i o sestricce. Jsem velmi vdecna,ze muzu s detmi dochazet do teto ordinace.

M
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce se svými dvěma syny a vůbec si nemůžu stěžovat. Výborná, ochotná, vysvětlí, poradí. Navíc poradí i po telefonu, a to i v době, kdy není v práci.

S paní doktorkou mam jen ty nejlepší zkušenosti. Mám dvě děti a o obě se stará výborně. A že nepozná těžší případ není vůbec pravda, mladší syn je postižený dětskou mozkovou obrnou, měl dvakrát febrilní křeče a paní doktorka nás ihned poslala do nemocnice. Jako malý měl hodně časté záněty průdušek a také to perfektně zvládla a také nám doporučila léčebnu v Luži Košumberk. A když na tom nebyli děti opravdu moc dobře, byla tak hodna a navštívila je doma. A to vím o čem mluvím, se svým synem jsme poznali spousty doktorů a jsou i tací, kteří se neumí chovat a to ani k dětem. Paní doktorka Soudková mezi ně ale rozhodně nepatří. Je to opravdu člověk na svém místě.

Paní doktorka Soudková je dobrá jen na kašlík a rýmičku. Nastane li komplikace, musí rodiče dítěte sami určit diagnózu a následný postup léčby. Na obhajobu paní doktorky musím říci, že je vstřícná. Touto vlastností ovšem moc neoplývá sestřička paní doktorky. Ale kdo by taky měl neustále americký úsměv.

Na paní doktorku si nemohu stěžovat. Mám tři děti, se všemi k ní chodím. K dětem je milá, mě - rodiči vše vysvětlí. Zaslouží si známku 1.

paradní doktorka,byl jsem velmi spokojený :)

K paní doktorce jsem vodila obě svoje děti a nemůžu jí cokoliv vytknout. Je svědomitá a má milý přístup k dětem. Nikdy jsem jí neslyšela zvednout hlas na křičící dítě.Pokud má někdo s paní doktorkou nějaké špatné zkušenosti, má možnost odejít,ale že by byla drbna a zajímala se kdo,kde,s kým a zač, tak to mě spíše přijde napadání její osoby, než objektivní hodnocení.Nikdy jsem u ní v ordinaci nic podobného nezažila a to jsem k ní vodila dceru,dnes 19-letou,celé její dětství a mladší dcera k ní chodí stále.

E

Já jsem také k paní doktorce chodila a nyní k ní chodim se svým synem. Jako malá jsem mívala i složitější zdravotní problémy a nikdy nic nezanedbala. Je velmi ochotná, svědomitá a vše krásně vysvětlí. Jsem s ní naprosto spokojená.

F

Velmi dobrá doktorka, která má přehled a vše vždy vysvětlí. Dokáže poradit, sama jsem k ní celé dětsví chodila a dnes k ní vodím svou dceru. Jsme naprosto spokojené.

S

Výborná a svědomitá lékařka s krásným přístupem nejen k dětem, ale i k dospělým. Umí poradit a zbytečně nezatěžuje děti antibiotiky. Velice pečlivá a ochotná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti