MUDr. Zdenka Sombergová

Mladá Boleslav 1 adresa

Kožní ambulance
U stadionu 1233, Mladá Boleslav

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Nechápu ty špatné recenze..Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená!..Vždy vstřícná, milá a žádné zbytečné protahování. :)

Umístění: Kožní ambulance Jiný

U paní doktorky neexistuje objednávací systém. Nelze se dovolat. Nikdo nikdy nebere telefony Lidi kteří předbíhají, prý samozřejmě objednaní jsou. !!!??? Není problém strávit v čekárně 4 až 5 hodin a to na vás ani nemusí vyjít řada. Někteří musí přijít třeba 3x, Plná čekárna lidí kteří chtějí pryč a ona jim blokuje zdravotní dokumentaci. Paní doktorka si spletla století a ke všemu přistupuje jako v těžkém socíku. Na kritické, věcné připomínky reaguje pomluvami u nadřízených. .

Umístění: Kožní ambulance Pásový opar

Doktorka přišla o půl hodiny déle a byla plná čekárna i chodba. Každý nemá čas trávit čekáním 4,5hodiny s docela velkou bolestí. Má ordinovat od 8hodin a už od 6:30 je plná čekárna pacientů. Kolem 9-10 se začínají trousit další,s tím,že jsou objednání. Když už si člověk mysli,že půjde na řadu,tak jdou objednání. Takový chaos jsem nezažila

Paní doktorka je sice příjemná, ale několikrát se mi stalo, že jsem seděla v plné čekárně, ale paní doktorka přišla půl hodiny po začátku ordinační doby. Zato v ordinaci jsem paní doktorku nikdy neviděla stát - na všechno se jen dívala ze své židle za stolem. Jako dítě jsem si tím hlavu nelámala, dnes by mě zajímalo, co vůbec na pacientových mrňavých pupíncích může na tu dálku vidět. Nikdy mi neudělala žádný stěr, prostě předepsala mastičku, která buď zabrala, nebo později předepsala jinou (nebo to zmizelo samo). Nedávám jí záporné hodnocení, protože nemůžu říct, že by kdy něco zanedbala - na druhé straně jsem na kožním nikdy nebyla s něčím závažným. Každopádně paní doktorku již nenavštěvuji.

Myslím že velmi strohá a nedochvilná v chození do práce.Proč taky vždyť my pacienti máme času dost.Asi si neuvědomuje že my ji tam nosíme peníze.Bere peníze i za recepty nebo pacienty které ani neviděla.Léčba u ní trvá dlouho a identifikaci chodroby poznala lépe obvodní lékařka.Přešla jsem k jiné mudr.a přístup i léčba byli velmi zdařilé.Vím že již ani já ani má dcera která má lupenku a díky nové p.doktorce kožní se ji velice zlepšila k paní mudr Sombergové chodit nebudem.

je dobrá

Vlídný a trpěliví přístup k pacientum.J.L.

bez komentare

Chodím k ní převážně s bradavicemi a jsem velmi spokojená. Pav.

Pani doktorka s profesionalnim pristupem.Vzdy se ochotne starala a lečba byla učiná.