MUDr. Zdenka Sombergová

Dermatolog Více

Mladá Boleslav 1 adresa

12 názor

Adresa

Kožní ambulance
U stadionu 1233, Mladá Boleslav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Kožní ambulance Jiný

Nechápu ty špatné recenze..Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená!..Vždy vstřícná, milá a žádné zbytečné protahování. :)

V
Umístění: Kožní ambulance Jiný

U paní doktorky neexistuje objednávací systém. Nelze se dovolat. Nikdo nikdy nebere telefony Lidi kteří předbíhají, prý samozřejmě objednaní jsou. !!!??? Není problém strávit v čekárně 4 až 5 hodin a to na vás ani nemusí vyjít řada. Někteří musí přijít třeba 3x, Plná čekárna lidí kteří chtějí pryč a ona jim blokuje zdravotní dokumentaci. Paní doktorka si spletla století a ke všemu přistupuje jako v těžkém socíku. Na kritické, věcné připomínky reaguje pomluvami u nadřízených. .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřený profil
Umístění: Kožní ambulance Pásový opar

Doktorka přišla o půl hodiny déle a byla plná čekárna i chodba. Každý nemá čas trávit čekáním 4,5hodiny s docela velkou bolestí. Má ordinovat od 8hodin a už od 6:30 je plná čekárna pacientů. Kolem 9-10 se začínají trousit další,s tím,že jsou objednání. Když už si člověk mysli,že půjde na řadu,tak jdou objednání. Takový chaos jsem nezažila

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřený profil

Paní doktorka je sice příjemná, ale několikrát se mi stalo, že jsem seděla v plné čekárně, ale paní doktorka přišla půl hodiny po začátku ordinační doby. Zato v ordinaci jsem paní doktorku nikdy neviděla stát - na všechno se jen dívala ze své židle za stolem. Jako dítě jsem si tím hlavu nelámala, dnes by mě zajímalo, co vůbec na pacientových mrňavých pupíncích může na tu dálku vidět. Nikdy mi neudělala žádný stěr, prostě předepsala mastičku, která buď zabrala, nebo později předepsala jinou (nebo to zmizelo samo). Nedávám jí záporné hodnocení, protože nemůžu říct, že by kdy něco zanedbala - na druhé straně jsem na kožním nikdy nebyla s něčím závažným. Každopádně paní doktorku již nenavštěvuji.


Ověřený profil

Myslím že velmi strohá a nedochvilná v chození do práce.Proč taky vždyť my pacienti máme času dost.Asi si neuvědomuje že my ji tam nosíme peníze.Bere peníze i za recepty nebo pacienty které ani neviděla.Léčba u ní trvá dlouho a identifikaci chodroby poznala lépe obvodní lékařka.Přešla jsem k jiné mudr.a přístup i léčba byli velmi zdařilé.Vím že již ani já ani má dcera která má lupenku a díky nové p.doktorce kožní se ji velice zlepšila k paní mudr Sombergové chodit nebudem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je dobrá


Vlídný a trpěliví přístup k pacientum.J.L.


D

bez komentare


P

Chodím k ní převážně s bradavicemi a jsem velmi spokojená. Pav.


Pani doktorka s profesionalnim pristupem.Vzdy se ochotne starala a lečba byla učiná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu