Praktický lékař pro děti a dorost
Masarykova 900, Orlová

Paní doktorka je vždy vstřícná, nedává ihned antibiotika a snaží se nejdříve udělat všechna vyšetření. K paní doktorce chodí obě naše děti a jsem maximálně spokojená. Jendryščíková

K paní doktorce jsem s dcerou docházela léta.Byla jsem vždy spokojená.Včera jsem bohužel zažila šok.Přišla jsem ve dvě hodiny do čtvrteční odpolední ordinace s nemocnou dcerou a sestra mě poslala pryč s tím, že je dcera nemocná a že ve čtvrtky mají jen objednané děti, že máme přijít v pátek ráno.Na mou informaci, že z pracovních důvodů v pátek přijít nemohu, nereagovala.Šly jsme tedy domů a dceru čeká víkend bez ošetření, bez léků.Je možné, že skončíme na pohotovosti.
Já chápu, že nemocní nemají být se zdravými dětmi,ale existují i pracující matky, které někdy dopoledne přijít nemohou.Myslím si, že se situace dala řešit nějakou domluvou a ne vyhazovem.Když jsem si zajistila pediatra, který je ochoten mě přijmout i odpoledne a ten si vyžádal dokumentaci u MUDr.Šidlové, paní doktorka Šidlová mi poslala smsku, že dokud nezaplatím poplatek za potvrzení, které mi pro dceru vydala před dvěma týdny(v té době žádná informace o zpoplatnění dokladu neproběhla), dokumentaci nepředá.Což mi přijde minimálně úsměvné.Vždy jsem se s paní doktorkou na všem lidsky domluvila, její reakce mě prostě zklamala.

K paní doktorce jsme chodily obě - já, i moje mladší sestra jako děti a bylo mi hrozně líto, když jsem od ní musela v dospělosti odejít. Byla moc hodná, ochotná a vždycky pomohla, nepsala nám hned zbytečně antibiotika na každé zakašlání, vždycky nás pečlivě vyšetřila. Určitě k ní snad budu jednou docházet i se svými vlastními dětmi :-)

Skvělý přístup k dětem. Velice ochotná a vstřícná. Sestřička je taky velmi příjemná

Velmi dobrá lékařka, poradí, citlivý přístup, nedává zbytečně silné léky, doporučuji....Z.K

Velmi příjemná paní doktorka, vždy dobře poradí i mimo ordinační hodiny, velmi kladný přístup k dětem. Nesnaží se za každou cenu cpát dětem antibiotika a vždy dbá na důkladné vyšetření než nasadí léčbu.

Nehnevajte sa, ale musím reagovať, pretože neznášam ľudí, čo kritizujú a pritom si nič nezistia, sú nevedomí...

Reagujem na toto:
"souhlasim s vama že neni dobra muj syn trpi na fibrilni krece a pani doktorka tvrdila ze diazepam se podava pri horecce 38 a vic ale jak mel zachvat tak mi rekli ze diazepam se musi podat uz v horecce 37 kdybich to vedela tak muj syn by se vyhnul krecim a to uz po treti pred tim mi ho ockovala aniz by mi rekla ze pred ocokvanim musim podat diazepam NEDPORUCUJI "

Pani doktorka mala pravdu, že sa Diazepam v bežných prípadoch podáva u detí, kde hrozia FEBRILNÍ KŘEČE až od teploty 38 stupňov.

Podávanie Diazepamu už v začiatkoch horečnatého ochorenia je možné výnimočne v prípadoch, keď je preukázané (jak u pisateľky, čo kritizovala), že dieťa vo zvýšenej miere na febrilné křeče trpí.

Ale! Pani asi netuší, že Diazepam má i vedľajšie účinky nežiadúce, ako je napr. útlm dýchacieho centra atd...

To už Vám asi na tej slávnej pohotovosti nepovedali, že.... Mimochodom, nedávno som bola s dítkom prvý krát v živote na pohotovosti v Karviné a DVOJROČNÉMU DÍTKU DOKTORKA Z POHOTOVOSTI mimo iného doporučila CUCAŤ TANTUM VERDE (ktoré sa pre ten vek rozhodne NEDOPORUČUJE). Takže o odborníkov v Karvinskej nemocnici si myslím svoje...

Pani doktorka Šídlová je rozhodne odborník na svojom mieste (a takých je jak šafránu).

Chápem, že matku febrilné křeče jej dítka vždy vystrašia, vyzerá to horšie, než v skutočnosti musí byť.

Pokiaľ mala kritizujúca matka výhrady voči postupu pani doktorky, tak mala pri hodnotení brať v úvahu celok a nie z fleku NEDOPORUČOVAŤ a dávať to najhoršie hodnotenie, ač pani doktorka až tak zlým sposobom nepostupovala, pretože jej doporučenia k podávaniu Diazepamu sú bežné všade v bežnejších prípadoch...

Martina Kuzníková

Velmi dobrá lékařka,ochotná poradit i po ordinačních hodinách, milý přístup k dětem

Velmi dobrá lékařka, vždy ochotná, poradí i mimo ordinační hodiny,během víkendu,jsme naprosto spokojeni

Opravdu děsná