Salloum s.r.o., kožní
sídliště Svobody 34, Prostějov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Skvělá doktorka i sestra. MUDr. Salloumová je pečlivá, profesionální a empatická. Perfektně fungující objednávkový systém.

Paní doktorka je velmi komunikativní s vysokou dávkou empatie. Pomohla mi s nepříjemným onemocněním. Pozitivně hodnotím i funkční objednávací systém. Jednoznačně doporučuji.

Syn trpěl několik roků atopickym ekzémem, často byl rozškrábaný do krve. Zkusili jsme několik lékařů a vždy to skončilo u hormonálních mastí, až paní Dr.Sallomová nám pomohla a syn už pár let neví co je ekzém.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,chodím k ní již 5 let.Za jinou bych ji nevyměnila.

Jsem pacientkou paní doktorky již mnoho let,je to vynikající odborník,opravdu umí vždy poradit a hlavně vždy pomůže zbavit problému,jsem ráda,že k takové doktorce mohu chodit nikdy bych jí nevyměnila.
Všem jí opravdu doporučuji je nejlepší.
I.Teprtová

Byl jsem nadmíru spokojen. Tak osobytý přístup k pacientovi jsem zatím nepoznal. Zkrátka diametrálně odlišné a naprosto nesrovnatelné od klasického státního zdravotnictví jak ho jistě známe bohužel asi všichni.

Paní doktorku navštěvuji od malého dítěte, teď mi bude 27. Mám stálé kožní problémy, které se vracejí, ale paní doktorka mi vždy pomohla. Je pravda, že kdyby člověk dodržoval přesně to, co je mu doporučeno, byl by na tom podstatně lépe.

C

Když lidé dodržují doporučení paní doktorky a jsou důslední v léčení, jak ho předepsala, tak dosáhnout velmi dobrých výsledků. A navíc zde není metoda pokus omyl, ale když vidí, že pacient spolupracuje, tak se snaží jídelníčkem a podobně jít hlavně po příčině, neodstraňuje jen důsledek, jako spousta doktorů. Supr.

Příjemná. Pomohla mi. Jen ta objednací doba byla dlouhá - měla jsem strach, že než se k ní dostanu problém se zhorší.

Dr.Salloumová je vynikají kožní lékařka . Velmi mi pomohla a od té dobb kožní problémy nemám.