Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Královská cesta 280, Kolín

Paní doktorka měla v péči obě moje děti. Byla jsem velmi spokojená. Sestřička je též na profesionální úrovni, proto si tuto pediatrickou ordinaci zvolila pro svého novorozeného syna i moje dcera.

Přestože se známe roky, tak naše opakované popisování vedlejších účinků očkování nejen nezapsala do formuláře (pak je jasné, že jich je na letáku méně než ve skutečnosti), ale smetla ze stolu s tím, že za to může třeba počasí. A že očkovat se musí do měsíce a jinak přeočkovat
MUDr. E.M. nás vyslechla, vše si zapsala, zdůraznila, že je pro doočkování, ale že nás pošle na vyšetření a poradí se s FN Motol. Druhý den volala, že se jedná jednoznačně o vedlejší účinek očkování a že pokud dopadne vyšetření dobře, tak se očkování stejně odloží na šestý měsíc.

Od paní doktorky jsem odešla k jinému doktorovi, protože byla arogantní a nepříjemná. Nepoznala onemocnění syna a ani nás nedoporučila na to správné vyšetření, a názorům nás rodičů se vysmívala. Kdyby jsme neměli problémy, tak by byla asi v pohodě.

Paní doktorka mi pomohla s dcerou, která na tom byla opravdu hodně zle v akutním případě, večer mimo ordinační dobu, jel jsem přímo za ní. Zavolala do nemocnice a urychlila tím příjem u konkrétního doktora. Chodím k ní i se synem, o obě moje děti se stará skvěle od roku 2001. Ona i sestřička jsou skvělé. Ordinace i čekárna jsou na vysoké úrovni. Kašťák

Paní doktorka je opravdu, moc hodná a skvělá.A sestřička to samý ,jsou vždy upřímné a moc poctivé a to se mi moc líbí.My s klukama měli jen samé trápení a vždy poradila .Volala jsem i o víkendech a vždy zvedla telefon a ochotně pomohla .Moc paní doktorce děkujeme a nikdy by jsme nevyměnili Váňovi Starý Kolín

Naše paní doktorka je velmi sympatická, svému povolání jistě rozumí. Vždy dobře poradí a pomůže. Jen doporučiji a děkuji. Mnohem více takových lékařů..Šmejkalovi, Záboří.

Mužu jen a jen pani doktorku doporucit.Jsem mlada maminka a pokazdy mi poradila kdyz jsem nevedela kudy kam.Sestricka je taky skvela,prijemna.Vim v srdicku ze jsme v dobrych rukou.

Skvělá lékařka i skvělá sestřička.Vždy pomůžou či poradí.Lidský přístup s příjemným vystupováním.Mohu jen a jen doporučit.

nejlepší

Velmi dobrý a ochotný pediatr.