Adresa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Královská cesta 280, Kolín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka měla v péči obě moje děti. Byla jsem velmi spokojená. Sestřička je též na profesionální úrovni, proto si tuto pediatrickou ordinaci zvolila pro svého novorozeného syna i moje dcera.

Ověřený profil

Přestože se známe roky, tak naše opakované popisování vedlejších účinků očkování nejen nezapsala do formuláře (pak je jasné, že jich je na letáku méně než ve skutečnosti), ale smetla ze stolu s tím, že za to může třeba počasí. A že očkovat se musí do měsíce a jinak přeočkovat
MUDr. E.M. nás vyslechla, vše si zapsala, zdůraznila, že je pro doočkování, ale že nás pošle na vyšetření a poradí se s FN Motol. Druhý den volala, že se jedná jednoznačně o vedlejší účinek očkování a že pokud dopadne vyšetření dobře, tak se očkování stejně odloží na šestý měsíc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

F
Ověřený profil

Od paní doktorky jsem odešla k jinému doktorovi, protože byla arogantní a nepříjemná. Nepoznala onemocnění syna a ani nás nedoporučila na to správné vyšetření, a názorům nás rodičů se vysmívala. Kdyby jsme neměli problémy, tak by byla asi v pohodě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřený profil

Paní doktorka mi pomohla s dcerou, která na tom byla opravdu hodně zle v akutním případě, večer mimo ordinační dobu, jel jsem přímo za ní. Zavolala do nemocnice a urychlila tím příjem u konkrétního doktora. Chodím k ní i se synem, o obě moje děti se stará skvěle od roku 2001. Ona i sestřička jsou skvělé. Ordinace i čekárna jsou na vysoké úrovni. Kašťák


V
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu, moc hodná a skvělá.A sestřička to samý ,jsou vždy upřímné a moc poctivé a to se mi moc líbí.My s klukama měli jen samé trápení a vždy poradila .Volala jsem i o víkendech a vždy zvedla telefon a ochotně pomohla .Moc paní doktorce děkujeme a nikdy by jsme nevyměnili Váňovi Starý Kolín


Naše paní doktorka je velmi sympatická, svému povolání jistě rozumí. Vždy dobře poradí a pomůže. Jen doporučiji a děkuji. Mnohem více takových lékařů..Šmejkalovi, Záboří.


Mužu jen a jen pani doktorku doporucit.Jsem mlada maminka a pokazdy mi poradila kdyz jsem nevedela kudy kam.Sestricka je taky skvela,prijemna.Vim v srdicku ze jsme v dobrych rukou.


Ověřený profil

Skvělá lékařka i skvělá sestřička.Vždy pomůžou či poradí.Lidský přístup s příjemným vystupováním.Mohu jen a jen doporučit.


nejlepší


Ověřený profil

Velmi dobrý a ochotný pediatr.


Došlo k chybě, zkuste to znovu