Rokycanova 2798, Pardubice V , Pardubice
Poliklinika Rokycanova

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

S paní doktorkou jsem nanejvýš spokojená, je opatrná, vše vysvětlí a mé sestře zachránila život, když měla chronický zánět slepého střeva. taky si s vámi velmi ráda popovídá, což uvolní atmosféru a nemáte pocit, že jste právě u gynekologa.
Její sestra už tak milá vždycky nebývá. Konec konců ta ale neléčí a maximálně Vám změří tlak. Další důvod, proč nedávám plné hodnocení, je ten, že s opakovanou kvasinkovou infekcí mi nikdy moc nepomohla, většinou jsem si s pomocí dostupných léků a vlastním tělem pomohla sama.
Na druhou stranu, teď jsem k ní přišla kvůli těhotenství (mé první) a její přístup je opravdu velmi kladný. je velmi pečlivá a opatrná a poskytuje mě i malému prvotřídní péči.
Každému ale vyhovuje jiný přístup

G

Bohužel s paní doktorkou nemam dobré zkušenosti. Začala bych u toho, že čekací doba v čekárně je minimálně hodina. Ačkoli jsem objednaná,tak jdu nejméně o hodinu dál, někdy je to čekání ještě delší. Bez objednání s tím, že tam jdu kvůli gyn. obtížím čekání 2,5 hodiny a déle! Další věc co mi, jako pacientce vadí, je, že je sestra i doktorka v jedné místnosti a to není standardní. Paní doktorka mě vyšetřuje a sestra vidí úplně vše. Dovolat se není problém, ale sestra je hrozně nepříjemná, odsekává a položí sluchátko skoro v půlce věty, když se chci ještě na něco zeptat. Paní doktorka se vším rychle hotová, pořád nasazuje stejné tabletky ačkoli ví, že mně se výtoky opakují neustále.Neumí řešit problémy.

Velmi příjemna pani doktorka, která vše vysvětlí, ochotná, opravdu profesionál, navíc empatická

Paní doktorku mám ráda,prostě jsem spokojená.Lepší gynekoložku snad nemůžu mít.DOPORUČUJI :)

Bohužel nemám dobrou zkušenost. Přišla jsem do ordinace paní doktorky, že jsem těhotná a krvácím (6tt). Byla jsem v ordinaci první, ordinační hodiny od 7:30, já jsem tam byla od 7:20. Sestra mi vysvětlila, že musím počkat, protože má paní doktorka objednané pacientky, ale kolem 9:00 bych mohla jít na řadu. Já jsem byla hrozně nervózní, protože to bylo moje první těhotenství. Do ordinace jsem se dostala v 10:30!!!, paní doktorka mě vyšetřila, ale nedala mi moc informací. Potvrdila, že krvácím, ale na ultrazvuku nic neviděla. Prý mi byla špatně vidět děloha a možná krvácím, protože se jedná o mimo děložní těhotenství. Dostala jsem léky a paní doktorka mě propustila domů. Její přístup pro mě byl velmi strohý. O sestře nemluvě. Bohužel jsem potratila, vím že ne vinou paní doktorky, ale velmi mě zklamal přístup její i sestry. Jedná se o mou zkušenost, ale dnes mám jiného lékaře, jehož přístup je diametrálně odlišný.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je velice milá, hodná a příjemná. Snaží se všechno vysvětlit a pomoct.

Velice příjemná,hodná paní doktorka,vše trpělivě vysvětlí,konečně jsem našla toho správného gynekologa a všem mohu jednoznačně doporučit!!zachránila mi těhotenství a to je pro mě výhra :-).