Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Paní doktorka je moc hodná a opatrná. Vše krásně vysvětlí a zkonzultuje. Po jejím ošetření jsem si připadal, že se o mě někdo postaral, ne protože musel, ale že to dělá řada. Děkuji

Paní doktorka mne z dobrých 85% zbavila za pomocí resekce nosní přepážky dýchacích obtíží a zbylých 15% se trvale udržuje vhodně zvoleným nosním sprejem.

Dobrý den všem, paní doktorku vřele doporučuji! Vysvětlila možnost další léčby a další alternativy, byl jsem spokojený.

Mudr. Kučerová je v pohodě, dobrý odborník, ví co má dělat a dělá to dobře, po odborné stránce nemá problém, jen by měla trošku víc komunikovat s pacienty, ale s tím mají potíže i výborní ( špičkový ) zubaři. Jinak OK.

Tak k paní Dr. Kučerové jsem šel na doporučení svého lékaře, kvůli chronické rýmě. Nemůžu říct, že by se ke mně chovala nějak zvlášť mile, ale na druhou stranu nikdy nebyla nepříjemná. Prostě tak normálně. Nemůžu si na její chování stěžovat. Dokonce jsem jednou zažil, když jsem čekal za přepážkou u stolu sestřičky, zatímco jsem měl v nose tampony s kortikoidy a mezitím si zavolala dalšího pacienta (malého klučinu), tak se k němu chovala celkem hezky. Pravý opak toho, co jsem si tady přečetl u některých příspěvků. A myslím, že jako lékař je profesionálka. Dělala vše pro to, aby mi pomohla.

Vyšetření a ošetření na ORL, tak třeba jako i u zubaře, není určitě nic příjemného. Jde o to, aby lékař správně určil co Vám je a jeho vyšetření mělo smysl. Paní doktorka Kučerová je dle mého názoru velký odborník a vůbec se nedivím, že se s nikým "nemaže". Nemá na to čas. Pro mě je důležité, že je osobou na svém místě a navíc jako jediná lékařka se o můj zdravotní stav zajímala nejen ze strany ORL, ale celkově. Což se mi snad ještě nestalo. Chodíme k ní celá rodina už roky.

Vážená paní, která jste tady napsala, že paní doktorka je "kr..a jedna b.bá", doufám, že je Vám jasné, že ostatní si udělali názor o Vaší inteligenci.

Přečetla jsem si po delší době názory na paní doktorku a jsem v šoku, jak může některý pacient s básnickým střevem napsat něco takového, že je doktorka hrůzy a srovnávat ji s Polednicí. Mimochodem Polednice se píše s velkým P. Toho básníka bych tipla na nějakého zakomplexovaného zbabělého chlapa - poseroutku, který prvně v životě měl zánět nosních dutin a byla nutná punkce.
Já chodila k paní doktorce na punkce nosních dutin i 3x týdně a to skoro celý rok a nikdy jsem si na ni nemohla stěžovat, i když to není nic příjemného. Paní doktorka mi dutiny 2x operovala a když jsem i potom měla záněty dutin, tak mě poslala na alergologii do Brna, čímž mi velmi pomohla a záněty už nemívám. Je velice příjemná, když mě potká mimo ordinaci,vždy se ke mně zná a zajímá se o stav mých nosních dutin. Nikdy není arogantní jak tu někteří píšou.
Také nechápu, proč tu někteří lidé píšou, že nemá dobrý přístup k dětem. Když jsem někdy seděla u sestřičky a paní doktorka vyšetřovala dítě, tak na ně byla vždycky velmi hodná, např.holčičkám pochválila šatičky nebo culíčky. Přála bych Vám, matky těch dětí, co si tu stěžujete, abyste zažily MUDr. Koudelovou. To byste viděly přístup k dětem, ta na ně vůbec nepromluvila a rovnou konala. Moje dcera (dnes je jí 27 let) z ní byla úplně vyděšená. Stačilo jen projít kolem jejích dveří, i když jsme k ní nešli, a už plakala a prosila, ať nejdeme k paní doktorce Koudelové.

Nebudu se vyjadřovat k chování paní doktorky k dětem, není to nejlepší ale věřte, že jsem zažila daleko horší. Proto má taky dcera panický strach z ORL. Spíš bych se chtěla vyjádřit k čekací době, hlavně bych to chtěla napsat těm co tvrdí, že nečekali déle jak půl hodiny. Byla jsem tam vždy s dětmi, objednaná!! a vždy jsem čekala dvě a více hodin!! Pouze jedinkrát, když má dvouletá dcera měla zánět st.ucha a měla 39 horečky a málem mi omdlévala v čekárně, tak jsem požádala sestru ať ji vezmou dřív ale i tak jsme tam strávili hodinu! a pak jí bez varování píchla ucho a já i dcera jsme byli celé od krve.... chtělo by to prostě něco zlepšit!!

Paní doktorka mi operovala hlasivky a můžu jen doporučit...Operovala i tetu s hlasivkami a jejímu synovi sekala nos a práce na 1... Je to fajn baba od rány.. můžu jen a jen doporučit..