Praktická lékařka
Brněnská 1, Pohořelice

Paní doktorka je neochotná,chová se nadřazeně,obzvláště k starým lidem!!!!!!!!!!! Je nervozní pokud má více pacientů,nadává a je hodně nepříjemná.Má špatný přístup k pacientům.Pokud nechce pracovat s lidmi,kteří podle ní ,,otravují" doktory měla si vybrat jiné povolání!!!!!!!!!!! Taky bude stará a přála bych jí stejné zacházení,tak jak se ona chová ke svým pacientům!!!!!!!!!!!!!!!!! Určitě nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Já k paní doktorce chodím ráda, vždy mi pomohla a sem s ní spokojena.Chodí k ní jak přítel, tak jeho rodina a žádný problém a já musím potvrdit jen to stejné, žádný problém, vždy byla ochotná, usměvavá, a sestřička to stejné. Jen mohu doporučit!

Paní doktorka mi zatím vždy pomohla. Zatím jsem se nesetkala s neochotou ani u ní ani u paní sestřičky. Co mi ale vážně vadí jsou téměř neustále plné čekárny. Nechápu, když v čekárně jsou dva lidi a já si tam musím čekat pře dvě hodiny. Nejprve hodinu a půl než vůbec někoho vezme. Chápala bych, kdyby paní doktorka řešila nějaký závažný problém po telefonu. Ale když pak vyjde od sestřičky paní, co byla na krvi a celé čekárně zdělí, že se tam s někým vybavuje... Prostě si myslím, že to není příliš seriózní jednání vůči pacientům. Nemluvě o tom, že některým bylo opravdu zle a měli dávno ležet v posteli.

Jsem s paní doktorkou velice spokojená, pravda je svérázná, ale podle mě je je velmi dobrý odborník, vždy mi pomohla a vyšla vztříc.

Jsem spokojen

U paní doktorky jsem registrovaná již několik let a mohu říci, že mi vždy pomohla, vyšla vstříc a poskytla maximální péči. Je každého věc, jaký má na ni názor, ale myslím si, že chroničtí hypochondři, kteří zbytečně zabírají místo vysedáváním v čekárnách a zdržují tak lidi, kteří pracovat chtějí by asi nebyli spokojeni nikde.

nedoporučuji, nelidské jednání, neochota

Velmi dobrá lékařka,napíše co chcete,záleží taky na náladě,s tou čekárnou je to hrozný a strašně pomalý.Sestra má taky svoje nálady.Mohu doporučit jsem spokojená

To zřejmě píše stále stejný člověk s poněkud skromnou sovní zásobou.

Paní Kramolišová je zvlášní žena a zřejmě se domnívá, že je každý kdo sedí v čekárně uplně hluchý. Možná zapomíná, že je zde pro nás.

Velice ochotná a příjemná paní doktorka.