Odborný lékař neurologie
Na Příhoně 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: jiné místo

Jsem vnučka pacientky paní doktorky a udivuje mě, že nechá osmdesátiletou důchodkyni, aby si z Olomouce osobně musela vyzvednout výsledky MR, když má polyneuropatii, zakopává, má bolesti a slabost končetin a bydlí 30 km od Olomouce. Však rodina se postará, že. V Olomouci na mě koukali, jestli je to normální, protože není nic jednoduššího, než zprávu odeslat elektronicky nebo zavolat a odfaxovat. Respektive je standartní postup, aby si lékař tyto informace zajistil sám a nestálo by to nikoho čas a peníze za benzín. Osobně mě tedy mrzí neochota, ale po lékařské stránce hodnotit nemohu.

Paní doktorka je velice ochotná a pečlivá,chodím k ní několik let a nemůžu si stěžovat,velice příjemná je i sestřička......

Vynikající paní doktorka, chodím k ní 8 let a za celou dobu si nemohu stěžovat

Paní doktorka není špatná, je velmi důsledná a člověka opravdu vyšetří.. Pokud ale potřebujete nějaké potvrzení, doporučení atd. je trochu boj, ale vše nakonec napíše. Jen škoda, že to k ní není úplně bezbarierové!

já ji zatím neznám, ale slyšela jsem na ni jen samou chválu

Paní doktorka je velmi vstřícná,milá s problémem pomůže.Léčí se u ní moje dcera i já.Ráda pomůže poradí i vyslechne co člověka tíží.Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je vynikající neurolog,lepšího neznám.

Prošel jsem v PV snad všechny neurology a tahle jediná mi byla schopná stanovit diagnózu, a to správnou - i ve fakultní nemocnici v Brně se divili! Takže já si nemůžu stěžovat.