Zdeňka Konečná, neurolog Prostějov

MUDr. Zdeňka Konečná

Uložit

Neurolog Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Příhoně 2, Prostějov
Odborný lékař neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Jsem vnučka pacientky paní doktorky a udivuje mě, že nechá osmdesátiletou důchodkyni, aby si z Olomouce osobně musela vyzvednout výsledky MR, když má polyneuropatii, zakopává, má bolesti a slabost končetin a bydlí 30 km od Olomouce. Však rodina se postará, že. V Olomouci na mě koukali, jestli je to normální, protože není nic jednoduššího, než zprávu odeslat elektronicky nebo zavolat a odfaxovat. Respektive je standartní postup, aby si lékař tyto informace zajistil sám a nestálo by to nikoho čas a peníze za benzín. Osobně mě tedy mrzí neochota, ale po lékařské stránce hodnotit nemohu.

L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice ochotná a pečlivá,chodím k ní několik let a nemůžu si stěžovat,velice příjemná je i sestřička......

Vynikající paní doktorka, chodím k ní 8 let a za celou dobu si nemohu stěžovat

Paní doktorka není špatná, je velmi důsledná a člověka opravdu vyšetří.. Pokud ale potřebujete nějaké potvrzení, doporučení atd. je trochu boj, ale vše nakonec napíše. Jen škoda, že to k ní není úplně bezbarierové!

já ji zatím neznám, ale slyšela jsem na ni jen samou chválu

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi vstřícná,milá s problémem pomůže.Léčí se u ní moje dcera i já.Ráda pomůže poradí i vyslechne co člověka tíží.Mohu jen doporučit.

P

Paní doktorka je vynikající neurolog,lepšího neznám.

M

Prošel jsem v PV snad všechny neurology a tahle jediná mi byla schopná stanovit diagnózu, a to správnou - i ve fakultní nemocnici v Brně se divili! Takže já si nemůžu stěžovat.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti