Gynekologická ambulance
Puškinova 63, Vyškov

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti. Je milá a vstřícná.

Umístění: Gynekologická ambulance Těhotenství

K MUDr Bánovské chodím již od 15 let. Ve chvíli kdy jsem otěhotněla by se mi, dle mého názoru, měla věnovat jistě více.
S mým přítelem jsme oba negativní krevní skupina a paní doktorka mi nechtěla aplikovat protilátky, které jsou v tomto případě potřebné, až její náhradnice ji aplikovala. Potom co se to paní doktorka dozvěděla, chtěla uhradit plnou cenu z aplikované injekce, na kterou přispívá pojišťovna 530,-! Nemluvím o tom, že nenechala žádný kontakt na náhradní gynekoložku, teď když jsme již v 8. měsíci těhotenství a mám potíže, nevíme kam se obrátit.

Před nedávnem jsem začala mít určité problémy, kvůli kterým jsem začala chodit k paní doktorce poměrně často a i po poměrně častých návštěvách mi NIC nevyléčila a vlastně se ani nesnažila zjistit, o co jde. Několikrát jsem ji upozorňovala, že by mi měla udělat vyšetření a možná z něj zjistit, jaké mám problémy a jak je léčit, na což jen arogantně odpovídala, že mi žádné vyšetření ani stěry dělat nebude, protože jsem očividně nemocná, a to nemluvím o dalších perlách, kterých jsem se od ní dočkala. Opravdu jsem nepochopila smysl její odpovědi, ale musím odejít zavčasu, dokud mi nervy v klidu pracují, protože věřím, že ještě jedno takovéhle "vyšetření" a ukázala bych paní doktorce, že já umím být více než jen arogantní. Musím podotknout, že jediným světlem její ordinace je slečna/paní sestřička, která nepříjemnou atmosféru zachraňuje svým úsměvem.

Také přemýšlím, že si nechám udělát výpis úkonu a měli by si o to zažádát všichni, jsou to naše peníze. Zdravotnictví nemá peníze, vše se zdražuje, ale na druhé straně jsou lékaři kteří toho zneužívají. Pojišťovny by výpisy měly posílát automaticky jednou za rok, protože to co se rozkrade je asi větší částka, než kolik by byly náklady na výpis.

Je to fajn paní doktorka,jsu rada že ju mám,díky ní jsem si konečně vyléčila výtok ,ktery mě ničil už dlouhá léta.

Od MUDr. Bánovské jsem před časem odešla k jinému lékaři a musím říci, že jsem udělala dobře. Jsem nadmíru spokojená. MUDr. Bánovskou jsem už nějak nemohla vystát, a to především její chování. V těhotenství si nechávala proplácet i to, co moje kamarádky (tehdy také nastávající maminky) měly u svého gynekologa zdarma. Tehdy jsem to nijak zvlášť něřešila, ale nyní to řešit budu. Před časem jsem totiž zjistila, že paní doktorka si u mé ZP účtovala úkony, které v žádném případě neprovedla a to mě tedy dost naštvalo.

Poslední komentář, názor, je velice směšný a již o tom, že údajná paní, slečna, nebyla leta na vyšetření, o tom vypovídá vše. Hlavně že perfektně dovedla rozepsat rady, jak si nenechat něco líbit, stěžovat si na pojišťovnách atd. Sama nechodí, ale rady rozdává.
Já jsem s paní doktorkou leta spokojena.

S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Není zvyklá a ani schopná pacientkám vysvětlovat věci a pokud se vyptáváte, tak začne být nerudná a nervózní. Odešla jsem po případu, kdy mi nedopadly dobře pravidelné odběry a paní doktorka mi nebyla schopná vysvětlit, co to znamená a když jsem se neustále dál vyptávala, co to tedy znamená, řekla, ať se stavím, že mi předepíše preventivně (!!) léky XY. Když jsem si tyto léky našla na internetu, zjistila jsem, že se jedná o cytostatika!! Přitom až 50 % odběrů jsou prý falešně pozitivní (ve smyslu, že jsou tam nějaké změny a je potřeba jít na vyšetření za půl roku, nikoli za rok) kvůli tomu, že se něco pokazilo při testu (ne tedy z důvodu, že opravdu se něco děje s Vámi). Čili já se ptám - cytostatika jako prevence, když ani nevíte, jestli je opravdu něco špatně??!! Ne děkuji. Následné odběry po půl roce jsem již absolvovala u pana dr. Riegla a naštěstí výsledky byly v pořádku. Díky paní doktorce jsem si "užila" pár měsíců strachu, jestli mi v těle (ne)bují rakovina jen kvůli tomu, že mi nebyla schopna věc vysvětlit.

Jsem u paní doktorky už léta a spokojená určitě nejsem. Hledám novéh lékaře. Ale, bohužel, ti dobří už mají pacientů dost a další neberou. Tak nevím, jak dlouho to ještě vydržím. Paní doktorka dovede být opravdu velmi nepříjemná a příště je jako mílius. A taky hrazené zákroky jsou u ní nemyslně předražené. Doklady za platby dává bez pořadového čísla dokladu(v očíslovaném bločku), tak jak to má správně být a tak si je nemusí dávat do účetnictví. A přitom hradíte i zákroky, které VZP evidentně hradí a jsou uvedené v úhradové vyhlášce.

Paní doktorku mohu všem jen doporučit. Velice příjemná, milá, usměvavá. Vždy poradí, vyslechne.