Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Tak jsem zděšená co čtu. Každý může někoho soudit. Ano vyšetřuje v sesterně pokud máte virozu, ale zdaleka ne jak se tady píše. Vyšetřuje kvalitně, mile. Vždy poradí. Nic nepodcení. Jeho ordinace je moc příjemná. Nikdy jsem dlouho nečekala a ba naopak chřipky bere přednostně, aby nenakazil ostatní v čekárně. Snaží se spoustu věcí řešit prvně klidem, odpočinkem, neordinuje hned léky jako někteří, kteří se chtějí napakovat. Nemyslím si, že má fóbii z bacilů, chápu, že nechce chytit každý svinstvo. Jednu dobu jsem byla hodně často nemocná a nikdy se na mě neobořil,.....jde o to jaký máme přístup k životu a co chceme vidět. Za mě skvělý doktor a člověk a chápu ho.


J
Ověřeny pacient

Dobrý den, chci se zeptat nemáte někdo email či telefoní číslo přímo na Pana doktora Řeháka..? Děkuji


Ověřeny pacient

jsem nemocna tak navštevuji spousty lekařu i v Brne atd. Ale nikde jsem se nesetkala s tak profesionalnim a lidskym přistupem jako u mudr. Řehaka. Pomohl mě me mamince a spoustu lidem .jako lekaře i jako člověka si ho nesmirne važim a jini lekaři by se měli od něj učit maji opravdu co dohanet.


J
Ověřeny pacient

K panu doktoru Řehákovi chodí moje matka a dříve jsem chodila i já. Upřimě řečeno si myslím že tento pán není normální, má panický strach z nemoci, tudiž k němu pacient ani do ordinace nesmí. Jeho přístup k pacientům také není moc vřelý. Nechápu jak člověk který trpí panickým strachem z nemoci může dělat doktora!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dr.Řehák je opravdu zvláštní, také mě rozčiluje jeho vyšetřování před ostatními pacienty,ovšem takto velice negativně opravdu může hodnotit jen ten, který za ním ještě nebyl s ničím vážnějším, než rýmečka a kašílek. My měli s manželem stejnou zlost na něj, ovšem přistěhovali jsme se a jiný doktor nás bohužel nevzal. Po té ale, co jsem se u něj léčila se zápalem plic, změnila jsem názor. Je opravdu vytrvalý, a neponechá nic náhodě. Rýmu,kašel apod. si raději tedy léčím sama doma, ale jsem alespoŇ klidná, že když mi bude něco vážnějšího, dobře se o mě pan doktor postará.


Pan doktor řehák je člověk na svém místě nikdy jsem s ním nemněl poblemy.A pokud jste s nim někdo mněl problem tak si na jdi te jineho doktora a nepište tu spamy jak je špatny.


Povazuju ho za rozumneho doktora a celkem i chapu panickou hruzu z nakazeni..Prece jenom je to podnikatel a chce chitit kazdou korunu a to v mistnosti 25m4 nebude lehke..Nevic mi pripomina herce Ctvrtnicka. Takze dalsi prosim


Ověřeny pacient

Pana doktora Řeháka opravdu nedoporučuji. Přešla jsem k jinému praktickému lékaři, ale pro kartu jsem si musela přijít osobně a pak teprve ji pan doktor Řehák na základě žádanky zaslal poštou. Na opakované žádosti nového lékaře o mou kartu ji cca několik měsíců nebyl schopen doručit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Čekárna plná pacientů a vy musíte při příchodu sestře přede všemi vyklopit, s čím přicházíte, "protože pan doktor se jí bude ptát"...(!) Ona vás po nějaké době pozve do sesterny a z ordinace na vás opravdu přes dveře huláká doktor a řeší s vámi váš zdravotní stav. Když se vám "poštěstí" a pozve vás do ordinace, celý rozhovor vyslechne další pacient sedící u sestry. Hrozný přístup a nehezké prostředí!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor Řehák je opravdu zvláštní člověk, je zcela jiný než většina lékařů. Má panický strach z možné nákazy od pacientů a tak choroby, které se dají přenést běžným stykem, léčí opravdu jen mezi dveřmi. Běda, když jeho sestře už v čekárně neohlásíte, že máte rýmu a pak se mimochodem o ní zmíníte v jeho ordinaci, okamžitě Vás rozlobený odešle zpátky do čekárny a ihned Vám napíše neschopenku, kterou pošle po sestřičce.
Na druhou stranu je to asi jeden z mála doktorů, který neuznává takové to léčení napůl.Nechá Vás doma tak dlouho, dokud nejste opravdu zcela v pořádku. Né jak ostatní, že řeknou: " za týden na kontrolu", ať máte rýmu a nebo zápal plic. Také když se mu něco nezdá, tak Vás pošle na různá vyšetření a honí vás po ordinacích tak dlouho, dokud se nenajde příčina nemoci. Myslím si, že i když je pan doktor opravdu zvláštní typ člověka, je velmi zodpovědným doktorem, který neléčí většinu nemocí jen Paralenem a Aspirinem jako většina jeho kolegů :-). Takže ho vcelku hodnotím kladně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti