Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 22, Cheb
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Naprosto špičkový a profesionální pan doktor!!! Ale vážně, nešel bych nikam jinam, i paní (slečna?) sestřička velmi na úrovni, milá a vstřícná, naprostá spokojenost! Na to, ze jsem takový poseroutka a byly mi trhany dva zuby naráz samozřejmě s anestezii, vůbec mi to tak nepřišlo, ani o tři hodiny později jsem neměl žádné velké bolesti, obrovská spokojenost na mě straně a myslím, ze ted už budu chodit častěji :-) MOC DĚKUJI.


S
Ověřeny pacient

Skvělý zubař s rozumným a šetrným přístupem "především zdravé zuby a co nejpřirozenější cesta k nim". Pan doktor je klidný, vždy příjemný a profesionální. Nelituji dojíždění za ním z Prahy.


P
Ověřeny pacient

Nesouhlasím s názory,že to pan doktor a sestřička neumí s dětmi. S oběma máme jen ty nejlepší zkušenosti,děti se nebojí,chodí naopak rádi a já též.Také k nim chodím už řadu let a neměnila bych. Panu Odvodymu i sestřičce patří náš veliký DÍK. Pokorná Petra a synové.


R

Psali jsme že, velmi dobrý.. ale že tex byl krátký, tak se náš komentář uložil JEN pod DOBRÝ, nechápu tedy tenhle systém hodnocení. Důležité je, že jsme spokojení nejvíce a po všech stránkách, snad tenhle komentář bude jž dostatečně dlouhý :-))


K

Výborný lékař, člověk, mé děti chodí bez obav - prostě samé hvězdičky ....


Myslela jsem si o něm, že je dobrým stomatologem. Po prohlídce u jiného stomatologa jsem se dozvěděla, že mám několik kazů pod výplněmi a že v zubu, ze kterého mi odstranil nervy, mám chronický zánět. Po čase jsem se dozvěděla od známých, že mají podobně špatné zkušenosti. Nicméně vybavení má pan doktor špičkové, škoda jen, že jej nevyužívá!


Ověřeny pacient

Tímto bych chtěla poděkovat panu doktorovi za to, jaký je a za to, jak dobře dělá svou práci. Cením si u něj nejen lidského přístupu, ale i kvalitní péče. Je milý, trpělivý, umí vyslechnout, nespěchá, vysvětlí, co je potřeba, má pochopení pro pacientův strach a umí uklidnit. I když návštěvy zubaře nepatří k mým oblíbeným, vím, že u pana doktora to nebude bolet víc, než je nutné. Pro mě je to odborník na svém místě a velmi si ho vážím. Kéž by takových lékařů bylo víc!


Ověřeny pacient

Perfektní zubař,bez problémů,moc mu děkuji.


Skvělý odborník, moderní metody, lidský přístup


Nejlepší stomatolog v Chebu. Né nadarmo se říká že je to letitý praktik a mistr ve svém oboru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti