Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Ten nejlepší lékař i člověk, kterého jsem měla možnost poznat. Díky němu jsem přežila. Všem pacientům bych přála takového lékaře!!!!!!

Pan doktor Král je úžasný jak lékař, tak člověk. Nikdy jsem se nesetkala s tak laskavým a profesionálním přístupem. Jsem mu vděčná na život a šťastná, že se dostala zrovna do jeho péče. Moc mu děkuji...

Velmi dobrý ve svém oboru a hlavně moc hodný. Děkujeme Horákovi

Zachránil mi život. Takže je to špička.

Úžasný jako člověk i jako odborník !!!!!!!

Díky panu doktorovi jsem ještě tady. Je to 100% odborník a navíc, vstřícný a chápající člověk. Moc mu děkuji.

pan doktor Král je špička, jen díky němu jsem se zvládla s tou nemoci poprat, angličani by řekli-thumb up.

vynikající lékař...před rokem jsem byla v péči u pana doktora Krále a nemohu si ho vynachválit. je to profesionál a má lidský přístup. Pomohl mi ve velice těžkém životním období, jako určitě mnoha dalším pacientům a za to mu děkuji

Jedná se o lékaře velice obětavého, odpovědného, na odborné úrovni a vstřícného.
Chovám k němu veškerou svoji důvěru. Velice jej doporučuji.

Podle výsledků jeho činností se jedná o výborného lékaře, se znalostmi svého oboru, se zájmem o práci a léčbu nemocných pacientů. Úspěšně se podílí na léčbě ITP, nádorových onemocnění lymfatických uzlin, apod. Je to lékař mladý ale velice perspektivní, pomohl již mnoha pacientům.