Praktický lékař - všeob. lékařství
Brněnská 214, Slavonice

Lékař, který neublíží, ale jeho přístup k pacientům není zrovna nejlepší. Také jeho oděv , který nosí v ordinaci i venku může přenášet infekci. Kdyby si vzal bílý plášť, jako většina ostatních lékařů, se kterými jsem se setkal, udělal by lépe. Při vyšetření mi připadá, že mne vůbec neposlouchá. Zdá se, že přemýšlí zcela o jiných věcech, než je můj zdravotní problém.

Že je upovídaný, je jedna věc. Ale nikdy nic nepodcenil a pokud mě poslal ke specialistovi, vždy diagnózu trefil. Dokonce i líp než ten specialista, od kterého jsem si na adresu MUDr. Krajíčka vyslechl uštěpačné řeči.

věřím, že má milé a dobré vystupování. O špatné diagnoze bych však s vámi diskutovala. On totiž posílá ke specialistovi naprosto všechny pacienty, kteří potřebují nějakou složitější péči. A to s takovými diagnózami, ze kterých odborníkům přechází oči. je pravda, že je lékařům k smíchu..nebo spíše pro zlost, protože všem přidělává práci, kterou by měl zvládnout on..

Je to člověk citlivý k potřebám pacientů.Umět nemocného pozorně vyslechnout považuji za klad.Lékařů předepisujících prášky beze slova vysvětlení,a tím stresujících zvláště starší pacienty je dost.Moje maminka je po návštěvě pana doktora psychicky v pohodě.Jsem laik,ale vím,že v člověku vše souvisí se vším.Jako pacientka mohu pana doktora jen doporučit.Určitě vás nevystresuje povýšeneckým chováním a v případě vážného problému doporučí ke specialistovi.Léčíme se u něj celá rodina a ke špatné diagnoze nedošlo.