Ord. praktického lékaře pro dospělé
U zámeckého parku 2003, Litvínov

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Neochotný, zajímají ho jen peníze pojišťoven, nenechá domluvit, skáče do řeči a zvyšuje hlas, neprofesionální chování, které do ordinace dle mého nepatří. Na 99% věcí zní jeho odpověď “neudělám, je to drahé, nic vám platit nebudu apod.” Upřímně neznám nikoho spokojeného a už nikdy více. Dále jsem volala kvůli objednání, bolesti v krku a odpověď lékaře zněla: bolí vás v krku? Jděte si do lékarny pro Orofar.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Skvělý lékař.Lidský i profesní.Vždy přesně určí diagnózu i způsob léčby.S manželkou jsme dlouholetí naprosto spokojení pacienti.Dúvod poslední návštěvy: kontrola stavu po propuštění z Masarykovy nemocnice Ústí.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Pan doktor je vyborny,chodim k nemu uz několik let i maminka k nemu chodila.Kdyz nemohla prijit ,tak prisel pan doktor za ni.Kazdemu bych ho doporučila.Hlavne je lidsky a dobry diagnostik,je proste super.Kavkova Kristina

S doktorem je vzdy domluva, jak osobne tak po telefonu. Je ochotny a chce vzdy prijit veci na kloub. Kdyz si nevi rady s nemoci, okamzite radeji posila k odbornemu lekari. Memu dedeckovi zachranil zivot, kdyz ho vcas poslal za odbornym lekarem a ten prisel na rakovinu ledviny. Kloubouk dolu, pane doktore! Jsme vam cela rodina vdecni!

dávám NEGATIVNÍ hodnocení lékaře i sestry (manželky). Pokud jste nemocní, je třeba se nejprve objednat, jinak ošetřeni nebudete. Hrůza.

Pan doktor je lidský, vždy se pokouší přijít nemoci na kloub, když si není jistý, vždy nechá vyšetřit u odborníka.

Velice schopný lékař,jsem spokojena.Není nadřazený a velmi dobrý diagnostik.Doporučuji!

Je prostě nejlepší lékař kterého znám.

Nikdy jsem neměla žádné problémy s panem doktorem :D

vynikající praktik