Zdeněk Kopecký, praktický lékař Litvínov

MUDr. Zdeněk Kopecký

Praktický lékař

U zámeckého parku 2003, Litvínov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Pan doktor je vyborny,chodim k nemu uz několik let i maminka k nemu chodila.Kdyz nemohla prijit ,tak prisel pan doktor za ni.Kazdemu bych ho doporučila.Hlavne je lidsky a dobry diagnostik,je proste super.Kavkova Kristina

S doktorem je vzdy domluva, jak osobne tak po telefonu. Je ochotny a chce vzdy prijit veci na kloub. Kdyz si nevi rady s nemoci, okamzite radeji posila k odbornemu lekari. Memu dedeckovi zachranil zivot, kdyz ho vcas poslal za odbornym lekarem a ten prisel na rakovinu ledviny. Kloubouk dolu, pane doktore! Jsme vam cela rodina vdecni!

dávám NEGATIVNÍ hodnocení lékaře i sestry (manželky). Pokud jste nemocní, je třeba se nejprve objednat, jinak ošetřeni nebudete. Hrůza.

Pan doktor je lidský, vždy se pokouší přijít nemoci na kloub, když si není jistý, vždy nechá vyšetřit u odborníka.

Velice schopný lékař,jsem spokojena.Není nadřazený a velmi dobrý diagnostik.Doporučuji!

Je prostě nejlepší lékař kterého znám.

Nikdy jsem neměla žádné problémy s panem doktorem :D

vynikající praktik

Jsem velice spokojená s panem doktorem, žádné dlouhé čekání, ochota jak doktora tak sestry.Vyhoví jak jen se dá! DOPORUČUJI!!

nejlepší lékař, kterého jsem kdy měl.