Praktický lékař
Tyršova 324, Slavkov u Brna

K panu doktorovi chodím už téměř deset let a nemám si nač stěžovat. Vždy pozorně poslouchá co říkám, snaží se najít jádro problému a pokud je to možné, nenasazuje hned antibiotika, což velmi oceňuji. Rozhodně jej mohu doporučit.

Nebudu hodnotit odbornost, nechť hodnotí jiní.Špatně hodnotím "honbu za dušemi"/penězmi.Kolik jich má doktor Hartl v evidenci?Pak jsou šílené čekací doby a lidé v ordinaci po 2-3 lidech.Přijdete v 8h, odcházíte v 11h po pobytu uvnitř cca 3-5min.Šílené organizačně i pro sestru.Jaké pak má pacient soukromí?Popisuje problém někdy před čekárnou, aby mohl být zařazen do vhodné "trojky".......
Pokud tedy chcete s doktorem v klidu pohovořit a nejdete jen -prášek/vypadnout-, jste na špatné adrese.

Sestra i doktor jsou výborní, oba profesionálové, kteří svojí práci dělají perfektně. Se setrou jsem nikdy neměl žádný problém, vždy mě všechno vysvětlila a zařídila co jsem potřeboval. Doktor je také velmi dobrý... to už se tu psalo.

Je mi z vás co tu pomlouváte sestřičku Jarku fakt na blití. Nechápu co kdo proti ní má.Já s ní nikdy neměl jediný problém a víte proč? Protože se k ní chovám pěkně a ona mě to jen oplácí, takže pokud tu některý z vás mají s ní problém, pak asi bude problém u vás-Jarka se chová hezky ke každému kdo se chová pěkně a slušně k ní. Doktor Hartl i sestra Jarka jsou skvělí oba.
Je zajímavé, že Jarka bez které by ordinace nefungovala po administrativní stránce od vás dostává samé negativy a doktor, který jen sedí v ordinaci a bere peníze je pro vás bůh-samozřejmně ho uznávám, je dobrý, ale tak to prostě je.
To je můj názor! Chtělo by to se občas zamyslet sám nad sebou než tu budete psát samé kritiky-ona ta práce tak jednoduchá není, jen si to zkuste týden a řekneme si!!!!!!!!!!!!!!!

Já jsem vždy naprosto spokojený, nemůžu říct nic špatného. Někteří mohou mít problém se sestrou, ale já jsem opačného názoru. Práci , kterou dělá, tak ji dělá skvěle. NIKDY jsem s ní neměl sebemenší problém. Uvědomte si, co všechno tam dělá a kolik práce má, chtěl bych Vás některé vidět jak to zvládáte... Za mě sestra i lékař 1*

Zrejme nize uvedeni patri mezi oblibence sestry, jelikoz nam normalnim smrtelnikum u ni prizne neni prano. Clovek ma strach se na neco zeptat, nebot hrozi ze chytne jednu od ni a druhou o zed. Mel jsem 4 prakticke lekare, ktere jsem kvuli stehovani musel vymenit, a muzu rici, ze kvalitou jsou vesmes vsichni stejni. To se ale neda rict o sestrach. Tady pani sestricka vypada jakoby to delala zadarmo, nebot si nevazi svych zakazniku. V normalni firme by uz dostala padaka, mela by prehodnotit svuj pristup k lidem! Doktor je ochotny a peclivy, chvalim.

Již několik let jsem pacientkou pana doktora Hartla. Je to velice dobrý lékař, pečlivý, solidní k lidem. Nikdy člověka neodbude a pečlivě se každému věnuje. Jako lékař má moji plnou důvěru. Jeho práce si zaslouží naši plnou úctu. Děkuji mu za jeho vysoce obdorný a zároveň i lidský přístup !!!!!! Co se týká jeho sestřičky, tak to samé platí i o ní !!! Je milá, i když má spoustu práce. Na její chování jsem si nikdy nemohla ztěžovat, pracuje profesionálně a injekce od ní nejsou ani cítit. Je to takový malý temperamentní skřítek a dobrá duše !!! Je fakt šikovná!!! A že s panem doktorem tvoří sehraný tým svědčí taková spousta nás pacientů!!!! Přeji jim tedy jen spokojené pacienty, jako jsem já a taky hodně sil a zdravíčka. Snad se nedají odradit nějakým hrubým a sprostým anonymem. Ten pisatel jim za to nestojí a je otázkou, proč tam tedy leze Většinou jsou to lidé, kteří sami nic nedokázali a tak si léčí svoji zamindrákovanou dušičku. A pokud se mu tedy něco nelíbí, tak proč to neřekne rovnou té sestřičce ??? Asi proto, že by se jí musel stydět podívat do očí !!! Já dávám sestřičce velikou pochvalu a totéž i panu doktorovi a budu moc ráda, když budu ještě dlouho jejich pacientkou, protože vím, že jsem v těch nejlepších rukách !!!!!!!!!

Vždy vše bez problémů - člověk nesmí být líný si dopředu zavolat - jinak čeká všude... Pan doktor mi moc pomohl - musel jsem se z důvodu stěhování přeregistrovat a rozdíl v ochotě a přístupu je obrovský.

Souhlasím s hodnocení paní níže. Všichni si na sestru jen ztěžují, ale jsem si jistá, že pokud by odešla, budeme čekat v čekárně i několik hodin. Já osobně jsem nikdy nečekala více jak půl až tři čtvrtě hodiny. Ač mám problémy s braním krve, se setřičkou nebyl nikdy problém, vždycky to zvládla perfektně. Myslím si, že bez ní by ordinace fungovala s tím náporem pacientů velmi zle. Pan doktor mi také vždy pomohl. Můžu jen doporučit.

Prvně bych chtěla reagovat na všechny pěkné příspěvky, které jsou určitě v právu, paní sestřička je výborná. Nejde pořádně pochopit pisálka, který psal jako poslední, protože to je jistě ubohé individuum s vysokým stupňem debility, které je velmi politováníhodné. Sem sama zvědavá, jak dlouho zvládne sestřička, pokud si příspěvky čte, takovou šikanu a zdůrazňuji šikanu, každopádně jedno je jisté... a teďka píšu POUZE k těm pisálkům co si nevidí do huby a v hlavě nejspíš mají jen pusto prázdno, např: příspěvěk níže a ty další... pokud by se tak stalo a paní šimečková odejde, nebudete v čekárně čekávat pouhou a zdůrazňuji POUHOU třičtvrtě hodinku, to vy tam budete smrdět šest hodin v kuse.. protože pan doktor s jinou sestrou to tempo " bez zastavení se " absolutně nezvládne..