Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sadová 33, Blansko
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Lékař mi opakovaně ordinoval nadbytečnou medikaci (antibiotika), což bohužel vedlo k hospitalizaci. Myslím, že jeho přístup k léčbě nemocí je nevhodný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem byla spokojená, dokud šlo o "malé" věci. Vše mi vysvětloval a choval se s úctou. Nicméně, když mi při vleklých zánětech dokola předepisoval antibiotika a já skončila až v nemocnici s vybitou mikroflorou a kolitidou, můj názor se změnil. A tak jsem změnila lékaře a od té doby, ani jedny antibiotika, bere mi rovnou krev pri kazdem podezreni a pise mi jen ty leky, ktere jsou nezbytne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Dobrý.

Velice dobrý a ochotný pan doktor nikdy bych neměnil. Mohu jedině doporučit.
Velmi schopný lékař !!!!!

Výborný lékař s citlivým přístupem a trpělivostí k pacientovi. Je spolehlivý, pečlivý a vždy příjemný s profesionálním přístupem. Paní sestřička je také výborná, jejich splupráce je vynikající.
Letos jsem se dožil věku 96 let a velkou zásluhu na tom má lékařská péče pana doktora.
Přeji oběma pevné zdraví. Ing. Vojtěch Kopecký

Je to můj lékař a jsem moc ráda,že patřím do jeho pacientů.Je spolehlivý,pečlivý,no prostě super doktor.Všichni kdo se k němu nedostali mi ho závidí.Děkuji za jeho přístup,za starost a pečlivost.Věra Fajmanová

Pan doktor je to nejlepší. Chodím k němu já i můj manžel nikdy jsme si na něj nemohli stěžovat. Je vždy milý a ochotný. A polopaticky každému vše vysvětlí. Je pravda, že tam člověk dlouho čeká, ale je pravdou o to, že když je tak dobrý, tak má i velmi mnoho pacientů. Každému pacientovi není dvacet a nemá jen angýnu. Jen je obrovská škoda, že odešla p. Živná. Nová sestřička zatím nemá její rychlost, trpělivost a vlídnost ... snad se zapracuje.

Vřele doporučuji.

M

Ze všech lékařů co znám i těch dobrých je prostě nejlepší.Příjemný,ochotný,chápající.Sestřička je hodná .příjemná.lepší jsem taky nepoznala.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti