Adresa

Klinika plastické a estetické chirurgie
Berkova 34, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Pregraduální vzdělání: 2001 LF MU Brno

Odborné vzdělání a kvalifikace(přehled):
2005 atestace Chirurgie...

Více

Léčené nemoci

  • Estetická chirurgie
  • Mikrochirurgie
  • Rozštěpové vady obličeje
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • plastická chirurgie
  • chirurgie

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Klinika plastické a estetické chirurgie Jiný

Pan přednosta Dvořák je absolutní kapacita ve svém oboru. Vyléčil mi defect tkání a kůže na chodidle způsobený infekcí, kde neschopní doktoři z Bohunic mi to nedokazaali vyléčit ani za pul roku. Pan přednosta Dvořák hned vědel že se to musí pořádně vyčistit systémem Vivano a pak zašít rotačním lalokem, což mi nakonec pomohlo (což neschopní doktoři z Bohunic vůbec nevědeli), pro mě je pan přednosta Dvořák nejlepší plastický chirurg a strašne moc mu děkuji za vyléčení chodidla.

J
Umístění: Klinika plastické a estetické chirurgie Jiný

Pan doktor je veliký sympaťák. Takový skvělý přístup jsem ještě nezažila od pana doktora i od sestřiček. Jsou sehraní a moc laskaví, prostě prima.Patří jim moje velké poděkování.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám pozitivní genetický test na BRCA1,2.Lékaři mi doporučují odebrání prsou.Je mi 40 let,do této doby jsem byla vždy zdravá,neumím si představit přijít o prsa a kvůli pojištovně na nová čekat třeba rok.Děláte i tyto zákroky?Odstranění prsou a současně ihned implantáty ?Popřípadě na kolik operace vyjde.
Děkuji

Dobrý den,
na KPECH Brno běží již 2 desítky let program na řešení tohoto problému. Provádíme odstranění prsní žlázy se současnou rekonstrukcí prsu - buď vlastní tkání, nebo implantáty nebo kombinací zákroků. Na naší klinice se problémem nejvíce zabývají Doc. Dražan, prof. Veselý a Dr. Kubek. Na ně se doporučuji obrátit či objednat ke konzultaci v evidenci KPECH, FN u Sv. Anny, Berkova 34, Brno. Zdraví Z. Dvořák

MUDr. Zdeněk Dvořák

Dobry den
Mam kamarata, ktory ma manzelku aj dve deti ale od svojich 7 rokoch trpi a to tym ze sa citi ako zena. Cely cas to v sebe potlacal. Ma 55 rokov a zacal sa malovat nosit podprsenku a velmi mu vadi penis. Chcel by ho dat odstranit...manzelka o jeho pocitoch vie...on chce naoko zit so svojou rodinou ale chcel by podstupit takuto operaciu. Manzelka ani on nemaju odvahu sa informovat co a ako...tak to skusam ja....prosil ma o to aby som sa u vas informovala ako ma postupovat.
Dakujem

Dobrý den.
Nejprve je třeba vyhledat psychiatrickou pomoc, po vyloučení jiných příčin uvedeného stavu je zahájena nejprve hormonální léčba. Chirugický zákrok bývá prováděn nejdříve 2 roky po stanovení diagnozy a léčby.
Zdraví Z.D.

MUDr. Zdeněk Dvořák

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.