Berkova 34, Brno
Klinika plastické a estetické chirurgie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Pregraduální vzdělání: 2001 LF MU Brno Odborné vzdělání a kvalifikace(přehled): 2005 atestace Chirurgie I. st. 2009 ates...

• estetická chirurgie
  • mikrochirurgie
  • rozštěpové vady obličeje

• plastická chirurgie
  • chirurgie

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,mám pozitivní genetický test na BRCA1,2.Lékaři mi doporučují odebrání prsou.Je mi 40 let,do této doby jsem byla vždy zdravá,neumím si představit přijít o prsa a kvůli pojištovně na nová čekat třeba rok.Děláte i tyto zákroky?Odstranění prsou a současně ihned implantáty ?Popřípadě na kolik operace vyjde.
    Děkuji

Dobrý den,
    na KPECH Brno běží již 2 desítky let program na řešení tohoto problému. Provádíme odstranění prsní žlázy se současnou rekonstrukcí prsu - buď vlastní tkání, nebo implantáty nebo kombinací zákroků. Na naší klinice se problémem nejvíce zabývají Doc. Dražan, prof. Veselý a Dr. Kubek. Na ně se doporučuji obrátit či objednat ke konzultaci v evidenci KPECH, FN u Sv. Anny, Berkova 34, Brno. Zdraví Z. Dvořák

MUDr. Zdeněk Dvořák

• Dobry den
    Mam kamarata, ktory ma manzelku aj dve deti ale od svojich 7 rokoch trpi a to tym ze sa citi ako zena. Cely cas to v sebe potlacal. Ma 55 rokov a zacal sa malovat nosit podprsenku a velmi mu vadi penis. Chcel by ho dat odstranit...manzelka o jeho pocitoch vie...on chce naoko zit so svojou rodinou ale chcel by podstupit takuto operaciu. Manzelka ani on nemaju odvahu sa informovat co a ako...tak to skusam ja....prosil ma o to aby som sa u vas informovala ako ma postupovat.
    Dakujem

Dobrý den.
    Nejprve je třeba vyhledat psychiatrickou pomoc, po vyloučení jiných příčin uvedeného stavu je zahájena nejprve hormonální léčba. Chirugický zákrok bývá prováděn nejdříve 2 roky po stanovení diagnozy a léčby.
    Zdraví Z.D.

MUDr. Zdeněk Dvořák