Zdena Hornychová, pediatr Náchod

MUDr. Zdena Hornychová

Uložit

Pediatr Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 404, Náchod
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodila moje mamka, chodila jsem k ní já a doufám, že k ní budou chodit i mé děti (až nějaké budou). :) Vždy mi dokázala pomoci, věděla jaké léky na mě fungují, protože jsem byla od malička často nemocná (slabá imunita). Měla vždy skvělý přístup a vždy na nás byla hodná, vždycky poradila, když bylo potřeba.


J

No jak bych paní doktorku popsala?každý kdo jsem něco psal tak má pravdu.človek si s povídá ale to dítě nevyléči.antibiotika a tečka a nebo něco kupte v lékárně no a nebo vás pošle na alerkologii.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Hrůza vše leči antib.syn z její léčby má astma u poslední nemoce ani nepoznala zapal plic fakt supr

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Tuto lékařku hodnotím velice záporně, jako dítěti mi přes půl roku v kuse předepisovala antibiotika na angínu a vůbec ji nezaráželo, že se mi stále vrací a takové dlouhodobě užívání silných léků asi není zrovna nejlepší. Nevím, jak dlouho by to trvalo, na doporučení známé jsme zašli jinam, kde mi zjistili, že mám stafilokokovou angínu, na kterou se léky, které do mě Dr. Hornychová celou dobu sypala vůbec nesmějí brát. Navíc se díky zanedbání stafilokok dostal z krku do těla, takže mě čekala zdlouhová léčba a můžu být ráda, že nemám trvalé následky. Jednoduše to hodnotím jako zanedbání péče. Velmi špatné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená vždy dobře poradí a má příjemný přístup.


J

Velice hodná a vstřícná péče


J

Paní doktorka je moc fajn... po všech stránkách.


A

Zajímavé stránky, může to pomoct při výběru lékaře, ale zda jsou - především ta záporná - hodnocení doktorů a doktorek spravedlivá mi někdy nepřijde, zrovna tedy ne u pani doktorky.


K

K paní doktorce Hornychové jsem chodila jako dítě a nyní k ní chodím se svým synem. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti – milá, šikovná, pečlivá. Kéž by byli všichni doktoři jako ona...


G

Ráda bych se podělila o svůj názor se všemi tady na netu.Paní doktorku znám velmi dlouho, byla mi doporučena kamarádkou.Rovněž mé známé k ní chodí, vlastně samy chodily , teď i se svými dětmi si ji vybraly.Paní doktorka je doktorka s velkým "D".To,že je to skvělý člověk,čestný, milý,lidský,sympatický,empatický, ponechme stranou.Je to výborná lékařka,poradí,snaží se o individuální přístup, nedělá rozdíly ,její přístup k dítěti i rodiči je přímo ukázkový.Svoji práci nebere jen jako práci od ... do ... .Sleduje novinky, jde s dobou, je však kritická, přemýšlí o tom,co je opravdu pro pacienta nejlepší.
K této lékařce chodíme rádi, má pěknou čekárnu, ordinaci,v neposlední řadě milou ,velice šikovnou a schopnou sestřičku.
Návštěva paní doktorky Hornychové patří k mým oblíbeným.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti