Umístění: jiné místo voda v koleně po úraze

dne 18.12.2018 jsem navštívil chirurgickou ambulanci v Třeboni, kde i bydlím. Přestože ordinační hodiny měly začít v 8.00 hod., tak pan doktor přišel již 7.15 hod. a ihned začal ordinovat.
Mé vyšetření i chirurgický následný zákrok (voda v koleně) proběhlo naprosto profesionálně a bezbolestně. I sestřička byla milá, komunikativní a lidská. Co mě dále velice překvapilo bylo to, že jsem dostal na místě i protetické pomůcky a nemusel jsem již nikam jezdit. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíc.

Plzeňská 90, Plasy
Chirurgická ambulance (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Skrétova 47, Plzeň
Chirurgická ambulance (mapa)

Umístění: Chirurgická ambulance cévni problémy

Bezvadný lékař lidský. Lékař, který neumí říci pacientovi ne.Doufám že se brzy vrátí .Nikdy jsem ho neviděla se špatnou náladou. Přála bych si mít takového nadřízeného.

Vykazuje pro pojišťovnu zákroky,které neudělal...vím o tom z výpisu

proč vy hrdinové nenapíšete proč pana doktora nedoporučujete, já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti, zachránil mi nohu, díky jemu chodím, je milý, hodný, a vše vysvětlí. Vy asi nevíte co chete a tak ubližujete.A nebo nesnášíte nikoho a jen si plácáte játra. Jste ostuda pacientů!!!!!

X

Jednoznačně nedoporučuji!!!

Jednoznačně nedoporučuji

velice hodný pan doktor, výborný odborník,nic nezanedbává,vše vysvětlí třeba 3x, když tomu pacienti nerozumí,velice lidský, krásné chování ke starým lidem,sestry také bezvadné ,milé i když jedna je trošku ráznější,ale při těch davech na amulanci to musí být, obdivuji je , že jsou tak milý.Vřele doporučuji.

Pan doktor je velice hodný, rád se mě věnoval, vše vysvětlil , měl se mnou trpělivpst, i když měl plnou čekárnu pacientů. Má vřelý přístup a je moc příiemný.

Umístění: Chirurgická ambulance cévni problémy

Vykazuje pro pojišťovnu zákroky,které neudělal...vím o tom z výpisu