MUDr.

Chirurg

Kontaktní informace

• S
    Umístění: Chirurgická ambulanceSlužby: cévni problémy

Bezvadný lékař lidský. Lékař, který neumí říci pacientovi ne.Doufám že se brzy vrátí .Nikdy jsem ho neviděla se špatnou náladou. Přála bych si mít takového nadřízeného.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• S
      Umístění: Chirurgická ambulanceSlužby: cévni problémy

• B

Vykazuje pro pojišťovnu zákroky,které neudělal...vím o tom z výpisu

• J

proč vy hrdinové nenapíšete proč pana doktora nedoporučujete, já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti, zachránil mi nohu, díky jemu chodím, je milý, hodný, a vše vysvětlí. Vy asi nevíte co chete a tak ubližujete.A nebo nesnášíte nikoho a jen si plácáte játra. Jste ostuda pacientů!!!!!

• X

Jednoznačně nedoporučuji!!!

Jednoznačně nedoporučuji

• J

velice hodný pan doktor, výborný odborník,nic nezanedbává,vše vysvětlí třeba 3x, když tomu pacienti nerozumí,velice lidský, krásné chování ke starým lidem,sestry také bezvadné ,milé i když jedna je trošku ráznější,ale při těch davech na amulanci to musí být, obdivuji je , že jsou tak milý.Vřele doporučuji.

• J

Pan doktor je velice hodný, rád se mě věnoval, vše vysvětlil , měl se mnou trpělivpst, i když měl plnou čekárnu pacientů. Má vřelý přístup a je moc příiemný.